Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjunk fel hozzam filmezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjunk fel hozzam filmezni?

Figyelt kérdés

Egy tarskereson ismertem meg a sracot. Mar talalkoztunk eloben is, es teljesen normalisnak tunik.

Kovetkezo alkalommal hozza megyunk fel.

Csak megfektetni akarhat?


23L es 28F

(jah es a pasi angol, angliaban elek. nem tudom mennyivel masabbak az angol pasik mint a magyarok)


2012. jan. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mások, nem másabbak, hiszen a mást nem lehet fokozni... Igen, biztos lehetsz benne, hogy nem kell neki egy alacsonyabb rendű kelet-európai. Kivéve, ha valami ultraliberális, bevándorlóbarát alak.
2012. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd számolj be hogy milyen volt egy angol faxt leszopni:D
2012. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PT-Daniel ***** válasza:

Most persze nem sajnalom magam, de eddig minden alkalommal, amikor egy lany DVD-zni hivott, abbol szex lett.


En ilyen esetben mindig valami teljesen atlathatot szoktam mondani, mint, hogy megmutatnam a plüssmacigyüjtemenyem vagy, hogy segit e beallitani a motoromon az alapgazt vagy ilyesmit. Parszor azert kivancsi lettem volna a filmre is, de azert nem bantam sosem...


A srac nagy valoszinüseggel arra szamit, hogy le fogtok feküdni egymassal. Ha vicces akarsz lenni, minden alkalommal, amikor erzed, hogy közeledne a keze vagy simulna, asits egy rohadt nagyot. Ha nagyon tetszik a srac es te is kivanod, akkor mond neki, hogy: "Let´s skip the movie, do me right now!" Abbol lathatod, hogy mennyire ijed meg egy önbizalommal rendelkezö hölgytöl.

2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 28 éves pasik már komoly kapcsolatra vágynak általában nem az egy estés kalandokra, kivétel ha nem nős pasik és csak egy kis változatosságra vágynak, de vannak kivételek.

Szerintem még ne feküdjél le vele legallább várj a harmadik randiig, mert különben ku'rvának néz és ugy is fog kezelni, nem fog komolyan venni. ;)

2012. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képes lennél összeállni egy visszataszító, rohadt fogú, sápadt, idegbeteg, vörhenyes angol g.civel összeállni? Szégyelld magad. És igen, csak meg dugni akar. A nyugati s.ggfejek szerint mi kelet-európaiak vagyunk és itt még mindig középkor van.
2012. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolso!


miert altalanositasz? te lattal mar eloben "visszataszító, rohadt fogú, sápadt, idegbeteg, vörhenyes angol g.cit"??

mivel en nem!

Igaz nehany koverebbet lattam, de akikkel eddig en osszefutottam teljesen normalisan neztek ki!

es ez a pasi konkretan tudja hol van Budapest is! Szokott konferenciakra jarni!!

2012. jan. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!