Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány (18) vagyok, ő fiú (21)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány (18) vagyok, ő fiú (21). Járni akart velem, de megbeszéltük h barátok maradunk, mert nem akarok többet. Elhívott filmezni magához. Mit reagáljak? Elmenjek?

Figyelt kérdés
Mondta,hogy jó akkor csak símán baráti filmezés, tiszteletben tartja a kérésemet. Belemenjek vagy inkább nem? 1 hónapja ismerjük egymást.
2010. nov. 19. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz, de ne helyezkedj olyan kényelembe, hogy ne tudj egy percen belül hazamenni, ha esetleg erőszakoskodna.
2010. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben. pontosan ez a filmezéses sztori egy olyan pasival aki járni akart velem(stb. ahogy te is írtad) elmentem, de nagyon kényelmetlenül éreztem magam mert attól tartottam, hogy valami olyat tesz amit később megbánok. a film negyedénél azt mondtam neki inkább mennyünk sétálni :D
2010. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!