Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok lány (16-25 éves korosztály) automatikusan igen mond, ha elhívom őket valahová, de amennyiben közbe jön nekik valami akkor nem képesek küldeni egy sms-t, e-mailt, vagy bármi infot?

Figyelt kérdés
Utána, ha találkozunk legközelebb úgy tesznek mintha semmisem történt volna, ez ennyire természetes? (Tisztelet néhány kivételnek) Én ellentétben többi kérdezővel sokkal jobban örülnék, ha inkább simán nemet mondanának ilyenkor a lányok, vagy elküldenének a fenébe. Sajnos csak 2-szer kaptam eddig ilyen határozott nemet. (Különben nem törtem össze ettől lelkileg, csak egyszerűen nem tartom az ilyen embereket egyenesnek. Érdekel mások véleménye a témáról. )
2012. jan. 14. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha ezt tőlük kérdeznéd meg? most mi honnan tudjuk? :D
2012. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Netta46 válasza:
Szia, szerintem félnek megmondani, nem szeretnek nemet mondani és ha még ténylegesen közbe is jön valami nekik inkább úgy tesznek mintha nem lenne más magukkal szembe és csak elfelejtik a programot mint hogy tisztségesek legyenek.
2012. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Utána, ha találkozunk legközelebb"


Ezek után még találkozol velük? Akkor ne csodáld, ha szórakoznak veled, hiszen megengeded.

2012. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj ezt meg csinálja velem, elvből elfelejtem még a létezését is. Nem hiszem el, hogy a mai okostelefonos meg ingyen wi-fis világban olyan nehéz küldeni egy üzenetet, vagy felhívni és közölni, hogy ez most nem fog összejönni.
2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert sz@r keverőek. Sose tudnak egyenes választ adni, de nem csak ebben, hanem sok minden másban is ez van. Habognak- hebegnek és sokszor a semmiről beszélnek, ahelyett hogy a lényegre fókuszálnának. Nem értem miért nem lehet ezt megtenni, nagyon tele van a gatyám az ilyenekkel.


Olyan sokszor volt már így és nem csak párkapcsolat téren. Egyszer elhívtam, főleg lányokból álló csoportot repülésre, be is vállalták örömmel. Erre az egyik mondja, ő még se megy, természtesen a többi is lemondta, jah és ezt még aznap tudtam meg. A pofám éget a pilóta elött, de mi jártunk rosszul, mert a költségek nem feleződtek...


Szóval csak a magyarázkódás, csak meg a plecskálás, de egyértelműen nem képesek beszélni..

2012. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jajj, ne kezdjük már ezt az altalanositasd..
2012. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és ezt nagy bunkóságnak tartom. Az a minimum, hogy ha megbeszélek valakivel valamit, akkor szólok, ha mégsem jön össze. Én is elvárom ezt.
2012. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aha, ezt én is gyűlölöm, velem is többször előfordult már. Ez a világ legnagyobb bunkósága, aki ilyet csinál, azzal szóba se állok többet.
2012. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

héj mester, mi az hogy egyböl igent mondanak?


amugy meg oké, hogy igent mondanak, de hogy utána visszamondják, az gondolom azért van, mert rájönnek, hogy azért ennyire könnyen nem kéne adni magukat...mindenesetre elmondhatnád privátba a stratégiádat, mert ez elég menő, hogy mindenféle érzelmi komfort nélkül találkozni akarnak veled? Csak nem tán jól nézel ki?

2012. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előző válaszadónak. Éppen ez az, hogy nincsenek semmilyen trükkjeim, hogy igent mondjanak egyszerűen felvetek egy ötletet, ami számomra szimpatikus pl fürdők éjszakája, erre rögtön úgy reagálnak, hogy húú de jó váá menjünk, majd a végén mégsem jönnek. Nem csak az én esetemben van ez így, tapasztaltam már olyat sokszor, hogy házibuliba vártak csajokat, már aggódtak ,illetve aggódtunk miattuk ezért felhívták őket és akkor mondták hogy ja mégse jönnek. Számomra azért furcsa mert én mindenkivel őszinte egyszerű ember vagyok, aki amit megígér azt tőle telhető módon betartja, vagy ha valami közbejön akkor szól. Nem pedig az eset után hetekig kerüli a találkozást, addig míg már talán elfelejtették és utána minden mehet tovább mintha semmi sem történt volna szerintem, ez ilyen formában gáz. Sok ilyen esetről tudok illetve történt velem is. Nem értem miért kell így össze vissza ígérgetni meg beszélni fölöslegesen, mert ha simán megmondanák, hogy nekik nem pálya a dolog, akkor velük eleve nem kalkulálna az ember, ami egyszerűbbé tenné az életet.
2012. ápr. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!