Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek így mi értelme lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme lenne?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid, de érthető lenni.

Én nem járok bulizni, de az egyik barátnőm nyúz, hogy menjek vele, mert szerinte majd ott végre megismerek valakit és nem leszek magányos.

Tegyük fel, hogy bár nem akarok, de elmegyek és kipróbálom milyen is ez az egész. Találkozok egy sráccal, összejövünk. És aztán? Úgy értem mi értelme van annak, hogy úgy tegyünk mintha mások lennénk azért, hogy ismerkedjünk? Egy olyan lánynak, mint én, akinek nem az jelenti a szórakozást, hogy discozik, piál stb hosszú távon nem fog működni a dolog egy olyan pasival, akit egy discoban ismert meg. Nem fogok varázsütésre megváltozni és vagány, bulizós csajjá válni. Egyáltalán mi értelme lenne, hisz a szerelemnek az a lényege, hogy önmagáért szeretjük a másikat, és mi is önmagunk lehetünk a szerelmünk mellett.

Ez volt az egyik problémám, a másik pedig, hogy alapjáraton soha nem a velem egykorú pasik iránt érdeklődtem. Részben azért, mert az érettebb pasikhoz vonzódom, másrészt talán azért is, mert ilyen visszahúzódóbb, nyugisabb típus vagyok és úgy érzem egy idősebb, már elnyugodott pasi, aki kibulizta, kiélte magát jobban illene hozzám. Valaki, aki hozzám hasonlóan pár éven belül szeretne megállapodni, saját otthont teremteni. Erre a barátnőm, csak annyit mondott, hogy ahova ő jár ott még 50 évesek is szoktak bulizni. De szerintem egy olyan férfi, aki harmincegynehány évesen még discózik, az nem a hozzám illő.

Szóval lenne értelme, hogy magamra erőltessek valamit, amihez semmi kedvem?

20/L

Megkérnék mindenkit, hogy ne kezdjen el arról papolni, hogy fiatal vagyok, majd megbánom, hogy nem buliztam, elvesztegetem a fiatalságomat stb. Hiányzik egy társ az életemből, ezért nem mondanám, hogy boldog vagyok, de egyébként az életvitelemmel elégedett vagyok és nem hiányzik belőle semmi egyéb.


2012. jan. 14. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Baszk most jöttem rá, hogy fél év múlva 20 leszek. A 20+ éves csajok idősek és a 18 alattiaknál betámad pedomaci szemléletet változtatni kell. Kösz.
2012. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megvilágosodást hoztam számodra:) De ettől az én kérdésem még mindig megválaszolatlan.
2012. jan. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha meg otthon maradsz, akkor biztosan nem ismersz meg senkit aki bejönne neked, Az, hogy valaki eljár diszkóba az nem jelenti azt, hogy halál bulizós. Lehet, hogy egy tök jó fejet ismersz meg.

Mond hova mentek ,és odamegyek!

2012. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnöd inkább egy kis környezetváltozást tenne lehetövé a számodra.

Az az igazság, hogy Én sem vagyok bulizós és az eltervezett esték mindig sz@rok, viszont ha spontán beesik valahová az ember minden rákészülés nélkül az sokkal jobb.

Diszkóban képtelen vagyok ismerkedni.


Neked egy nyugodt, nem pedig egy már lenyugodott emberre van szükséged.

Ajánlanám magam, mert nyugodt vagyok, nem az a kicsapongó fajta és Én is a komoly kapcsolatok híve vagyok/voltam, de azt érzem, hogy az egésznek semmi értelme, pláne a kedvességnek és annak, hogy normálisan közelítek másokhoz.


Nem lesz egyszerü dolgod az biztos!

2012. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szűk látókörű vagy, legalábbis ebből ez jött le nekem. És egy picit befásult, pesszimista és indokolatlanul öntudatos.

Na, de a kérdés itt nem az volt, hogy mit látok én ebből a levélből, szóval; A szórakozóhelyeken nem csak olyan emberek jelennek meg, akik törzsgyökeres bulizósok. Szóval, merem állítani, hogy egy adott bulin a jelenlévők közül 10ből 3 vagy az első buliját tölti, hasonló cipőben, mint ahogy te lennél ott, vagy nem feltétlen az elsőt, de inkább a nagyon ritka jelző az, ami ráillene a szórakozóhelyi aktivitására.

Szóval, simán elképzelhető, hogy megtalálja a zsák a foltját egy ilyen helyen is és olyan fiúval fogsz találkozni, aki hasonló orientált, mint te.

Emellett az egyik volt osztálytársam a gimiben, nagy rocker volt. Egyszer elrángatták egy trance zenés helyre, s mondanom sem kell a hátán felállt a szőr az egésztől. A végeredmény az lett, hogy összebarátkozott egy fiúval és hosszasan együtt voltak. Azt, hogy még most is együtt vannak -e nem tudom, de másfél évig követhető volt az esemény szál. És egyikőjük zenei ízlése sem formálódott át a másik miatt. Egyszerűen csak megnyílt előttük az a bölcselet, miszerint lehet két ember nagyban hasonló illetve rokonszenves is egymásnak, attól függetlenül, hogy némely, akkor még rendkívül meghatározó dologban ellentétek feszülnének köztük

A második "problémád"-ra pedig a véleményem.

Az, hogy te mit képzelsz el a korban hozzád közel álló fiúk mentális tulajdonságai felől, nem feltétlen jellemzi a valóságot. Merem állítani, hogy egy 19-24 éves fiúval sokkalta jobban éreznéd magad, mint egy idősebbel... Teljesen más egzisztenciális háttér, teljesen más gondolkodás, problémák, vágyak öveznének titeket. Míg te alapozod a jövődet valamilyen tanulmányokkal, ő már rég munkába állt... Elkötelezte magát valami mellett és már beszállt a mókuskerékbe.

Amennyiben nem tanulsz tovább, akkor is te, mint frissen érettségiző, valamilyen munkahelyen, mint újonc tengődsz. Mondjuk ez esetben több közös témátok lehet, mert ez a téma mégis közelebb áll hozzá, mint az egyetemi élet, a tanulás és miegymás, de még mindig hatalmas a tapasztalat béli különbség.

Na de ez csak egyetlen aszpektusa a dolgoknak. Nem hazudok, kb. 30 hasonlóval elő tudnék rukkolni, ami inkább egy 19-24 év körüli fiú mellett szólna, mint sem egy idősebb mellett.

Ez pedig, hogy "egy idősebb, már elnyugodott pasi, aki kibulizta, kiélte magát jobban illene hozzám"...

Negyed annyi élménnyel rendelkeznél. Tartalmas beszélgetéseket nem igen szülne, mert te, mint tapasztalatlan fiatal lányka, miért próbálkozol véleményeket alkotni és azok mellett öntudatosan kiállni , ha csak elméletben egy gondolat védi őket, a partner tapasztalatival szemben.


És akkor most mit szólnál, ha ide írnám azt, hogy (17/F) ?:)

2012. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi értelme,igazad van. Ne menj. Én soha nem jártam ilyen helyekre, egyszer randiztam ifjú koromban discoban egy lánnyal, egy hét múlva megcsalt.

48 / F

2012. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én sem szeretek, de nagy ritkán elmegyek haverokkal. találkozhatsz ott olyan arcokkal is akik egy évben 2-3X mennek ilyen helyre. lehet hogy pont őket is a barátok vonszolták oda!

24f

2012. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!