Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki mennyire tekinti intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tekinti intim dolognak a csókot, és hogy reagál rá, ha váratlanul megcsókolják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 00:30
1 2
 1/12 zseni001 ***** válasza:
Meglepődnék :)
2012. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki és milyen helyzetben...
2012. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A csók az nagyon intim dolog. Az örömlányok is csak külön felárért vállalják, de csak szimpátia esetén.
2012. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Ha jó nő csókol meg váratlanul, az meg különösképpen tetszik.
2012. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
00.36 véleményét osztom.
2012. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én váratlanul részeg állapotomban lekaptam egy csajt, először nem akarta, aztán mégis csak megkívánt és majd fél órát smároltunk


helyzet és egyénfüggő


én józanon nem vagyok amúgy ilyen, de piásan jöhet akárki, aki lány!

2012. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem intim dolog.. és az hogyan reagálok egy váratlan csókra attól függ kitől kapom

20/N

2012. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég helyzetfüggő. Volt már, hogy egy váratlan csók esett a legjobban, de volt, hogy egyáltalán nem örültem neki.

Elég intim, nyilván. Nekem szilveszterkor volt egy ilyen esetem, mikor egy srác váratlanul megcsókolt pont annak a pasinak a szeme láttára, akibe bele vagyok zúgva... Az gáz volt, cseppet sem örültem neki... :D


19/L

2012. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nemrég pár napja tök józanon csókolóztam egy fiúval, akit amúgy ismerek, de évek óta nem láttam. Ő sem volt részeg.:) Aztán aznap -éjjel- még sokszor. Azóta nem is láttam. : )

Nekem nem annyira intim egy csók, nem tulajdonítok neki olyan nagy jelentőséget.

2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem intim dolog, mert nem hagyom, hogy akárki megcsókoljon.
2012. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!