Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik tanarom fia belemzugo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik tanarom fia belemzugott, de nekem nemm tetszik! Mit tegyek hogy lerazzam mert nagyon nyomul... ?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd egyertelmuve, hogy nem akarsz jarni vele. Szerintem az mindegy, hogy a tanarod fia vagy sem, viselkedj vele ugy mint ahogy barmelyik pasival viselkednel ilyen helyzetben.

De ne legyel durva szerintem. Attol, hogy neked nem tetszik, attol meg lehet normalis srac es arrol nem tehet, hogy ennyire tetszel neki.

2008. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen mitől félsz egy ilyen helyzetben, tényleg ennyire nem az eseted a gyerek, vagy csak a kapcsolat hátterétől félsz, ezt kell eldöntened, ha meg rájössz a nyitjára akkor utánna semmi komplikált dolog nem lesz a megoldásában.
2008. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
DUGJÁL VELE
2008. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz egy határozott nemmel, aztán jöhet a trükközés.
2010. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!