Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszról tetszik egy visszahúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszról tetszik egy visszahúzódónak tűnő fiú, hogyan közeledjek/közeledjek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 17:56
1 2
 1/12 pqpqpq ***** válasza:
fuss a bussz utan
2012. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec, h tetszik!
2012. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha tetszik, akkor igen, főleg, ha visszahúzódó, mert neki jobban kell a bátorítás. De ne támadd le, csak ismerkedés szempontjából közeledj, mintha mittomén az idő kérdeznéd meg, hogy beállítsd az órádat és kezd el beszélgetni vele akármiről, aztán kérdezd meg, hogy hogyan jár a busszal, mikor van rajta, stb, ezzel felkelted az érdeklődését é örülni fog neked és várja, hogy újra találkozzatok.


Csak óvatosan kell vele bánni, mert ha konkrétan szexről és szerelemről beszélsz, akkor megijed.

Ezt hanyagold is egyenlőre. Majd ha úgy érzi, ő elkezd beszélgetni ezekről is, de azért tudasd vele, hogy közelebb is megismernéd szívesen egy idő után.

2012. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nos, ha külsőleg tetszek neki akkor egyből nyert ügyed van, és semmilyen esetben sem fog vonakodni a közeledésedtől, úgyhogy köszönj rá mondván hogy "na már olyan régóta járunk minden nap ugyanazzal a busszal hogy illik köszönnöm *kackac* "

Ha nem mutat érdektelenséget akkor beszélj vele bármiről, melyik suliba jár, blabla tökmindegy utána viszi magát a téma, ezt játszd el párszor, majd beszéljetek meg egy "buszon kívüli" találkozót :D :D Hány éves vagy? és sulibafelemenet ??? hol mikor? mert ha túl korán akkor nem kell elvesztened az önbizalmadat talán csak fáradt :P

2012. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A busz gyorsabb,szóval távolodna,nem közeledne.Persze ez nem igaz álló,valamint a megállót 1-4 másodperce elhagyó buszra.
2012. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hah de örülnék egy ilyennek O.o Még sose fordult velem elő hogy kezdeményeznek, csak arról tudtam hogy tetszek vkinek, aztán nekem kellett lépnem

f18

2012. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még ha rém ronda vagy akkor is:D
2012. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
probáld leszólitani. minket, fiúkat (főleg visszahúzodókat) nem zavar, sőt, még jól is esik.:) amugy hány éves vagy? és ő hány éves?
2012. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik megyében van ez? :D
2012. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogy néz ki a srác? Van egy lány, aki mindig néz engem abuszon, és általában nem beszélgetek senkivel, és mindige gyedül vagyok, ezért tekinthet visszahúzódónak is...lehet, hogy én vagyok az?:O :D


18/F

2012. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!