Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar az, ha a lány, akivel randiztok, még tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, h. szűz, hanem nem volt barátja, nem csókolózott, stb. Ja, és 22 éves lányról van szó.

Nemrég találkoztam egy fiúval, és először nagyon oda volt értem (neten beszéltünk szinte minden nap, tali előtt és után is), aztán azt mondta, h. nem tetszik neki bennem az, h. nincs tapasztalatom. Mi lesz, ha majd meg akar csókolni, én meg zavarban leszek, stb, stb. Aztán persze nem lett ebből az ismerkedésből semmi, de nem emiatt, de azt most nem részletezném.


2012. jan. 19. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

"Nem arra gondolok, h. szűz, hanem nem volt barátja, nem csókolózott"


Ja értem, szűznek nem szűz, csak csókolózni nem csókolózott még. Hát remek lenne :)

2012. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Az van, hogy nem szerelmes beléd.

Amúgy nem kötelező az elején elmondani a dolgokat, de akit ez elriaszt, annak biztos nem az egyéniséged kell :P

22/L

2012. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem egy picit sem zavar,akit ez zavar az csak kalandot keres.
2012. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Engem egyáltalán nem zavar, nekem se volt még nagyon senkim. Én örülnék neki. A tapasztalatlanság számomra előny.


A többi srácnak talán az a baja ezzel, hogy te még ezután kell megtapasztalj mindent és ez lehet lassabban történik. Odafigyelést meg szeretetet igényelsz. Ehhez meg lusták, inkább kefélni akarnak egy jó nagyot.


De gondolom neked is inkább a tapasztalt srácok jönnek be. Ők magabiztosak, van egyéniségük, sok nővel voltak már és te is arra vágysz, hogy "felavassanak" :D Az a srác aki nem ilyen, az félénk, alig mer kezdeményezni és nem is tartod férfinek.


Ne aggódj, van a nagymenő srácok között is olyan, aki tapasztalatlan lányokra bukik. :D


21f

2012. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egy lány tapasztalatlan, valószínűleg nem ment végig rajta a fél város, ami csak plusz pont lehet.
2012. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én is majdnem 21 voltam, mikor először csókolóztam (azóta is az a fiú a barátom). Mikor a csók történt, nem tudta még, hogy nekem még semmi ilyesmi tapasztalatom nincs. Egy héttel később tudta meg, hogy nekem egészen addig még csók sem volt... :) (Neki már volt több barátnője.) Nem zavarta, sőt vigyázott rá, hogy ne siessünk el semmit, hogy én is élvezzem és ne kerüljek kellemetlen helyzetbe.


Az első csók után négy és fél hónappal feküdtünk le, sose mondta, hogy zavarja a várakozás...


23/L

2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, legalább együtt szereznénk tapasztalatokat. ;)
2012. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

A béna esetlen csajok senkinek sem kellenek.

Ráadásul a tapasztalatlan srácokat is szokás kicikizni.

2012. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy valaki tapasztalatlan nem feltétlen jelenti azt, hogy béna, esetlen. Én tapasztalatlan koromban sem voltam az most meg már pláne nem.
2012. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Természetesen szűz vagyok, de a fiút nem az zavarta. Mert lehet úgy is szűz vki, h. már csókolózott sok fiúval, és mondjuk volt pár hónapos kapcsolata, ahol nem jutottak el a szexig, mert szakítottak. De ezt a fiút nem az zavarta, h. szűz vagyok, hanem h. nem volt barátom, stb, stb.

És igen, tudom, h. nem kell egyszerre elmondani, nem is ezzel szoktam indítani. Csak kérdezte, h. hány barátom volt. Erre mondtam, h. 0, ekkor jött, h. csókolóztam-e már.

2012. jan. 20. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!