Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne segíteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne segíteni a nem túl általános problémámon? Túl büszke vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval nekem nem a csajozással van gondom, merek kezdeményezni, nem félek a lányoktól, sőt, sokkal jóban vagyok, fenn tudom tartani a kapcsolatot a fiú-lány szinten (vagyis nem esek bele a barátzónába), stb. Hogy mi a probléma?


Az, hogy sok lány a 17-20 éves korosztályból, amint észreveszi, hogy őt egy kicsit másként kezelem (nem baromkodom vele [annyit], több a fizikai kontaktus), akkor az illető lány, ahelyett, hogy jól érezné magát, hogy van, aki különlegesnek tartja, átmegy szép lassan egy ilyen egyre erősödő lekezelő, flegma stílusba. Nem mindig, úgy 80%-ban.


Első eseteknél simán magára hagyom, biztos valami baja van. Aztán a többszöri, indokolatlan bunkózástól egyszer csak elszáll az agyam, kiosztom, mint az állat, és hagyom a pics@ba. Ideig szünet van, aztán elkezd keresni, vagy felkelteni a figyelmem, hogy én keressem. De én sajnos túl büszke vagyok, és ilyen dolgok felett már nem tudok elsiklani, és sajnos idővel ellaposodik a kapcsolat, míg végül simán köszönőviszonnyá degradálódik.


És az a gond, hogy ez már annyiszor megtörtént, hogy egyre nehezebben alakítok ki komolyabb kapcsolatokat (az ismerkedés még megy), mert már ott van bennem a félelem, hogy idővel biztosan megint bebunkózik majd. És nem érdeklődöm annyira felőle, mert már elegem volt ebből.


2012. jan. 19. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik! De ha minden lány ezt csinálja, akkor talán nálad van a probléma....


De amúgy nem kell félned, mert még a végén te is átmész a félős típusba és az már nem jó.

Igazából nem is értem, hogy minek gyűjtesz lányokat magadnak, akkor ha csak barátkozni akarsz? Keress úgy, hogy kapcsolat legyen belőle, vagy el se kezd az egészet, de lehet, hogy én vagyok a hülye és nem értem...

2012. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem büszkeség, hanem ego. "Jaaaaj, a Juliska csúnyán nézett rám, nem játszom vele többet."
2012. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most arra gondolsz hogy kedves vagy a lánnyal akkor elkezd rajtad uralkodni abban van valami. Én is ilyen vagyok, bár csak azokkal akik nem jönnek be. Tehát ha valaki félénk és úgy próbál udvarolni akkor megérzem, hogy gyengébb és uralkodok rajta, (ez nagyon ritka dolog). De például az előző kapcsolatomban a barátom kissé visszahúzódó volt ezért olykor én vettem át a gyeplőt és irányítottam őt. De ez nálam minden tőlem gyengébb emberrel így van, nem szép dolog és igyekszem visszafogni magam, de voltam én is sokáig a gyenge fél és elegem lett.

Tehát udvarolj csak de papucsot ne csinálj magadból, legyen tartásod, mert a csajok ha megérzik ,hogy gyengébb vagy náluk nagyon kitudják használni.

2012. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gloria92 ***** válasza:
Szerintem azért bunkóznak a csajok, mert azt hiszik, hogy barátok vagytok és átbaszásnak érzik, ha rájuk nyomulsz. Ha valakivel nem barátságot akarsz, hanem kapcsolatot, akkor tudatosan figyelj rá, hogy ne ess bele a "barát zónába"
2012. jan. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!