Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik fel, hogy a mostani, főleg latin-amerikai telenovellák tele vannak olyan emberkékkel akik nem is színészek hanem csak jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyat látok, hogy modell nőket és férfiakat hoznak be szinte nulla szakmai gyakorlattal, semmiféle iskola nékül és azokból csinálnak úgymond színészeket. Erre van kereslet és nem a tehetségre, tapasztalatra?
2012. jan. 19. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnt fel
2012. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zseni001 ***** válasza:

Miért te is latin-amerikai telenovella főszereplő akarsz lenni?

Egyébként nagyon messze vannak a széptől, csak ki vannak cicomázva, ráadásul, ha nem a magyar szinkronnal néznéd őket, akkor a hangjuk egy kicsit mindjárt furcsa lenne...

2012. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem nézek olyanokat, de ha kapcsolgatom a tévét és valahol pont az megy, egy pár percre megállok ott, mert olyan csajokat raknak bele, hogy akkora mellekkel rendelkeznek, hogy légzsák se kell, ha csattan az autójával...
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez régen se volt másképp. Csak pl ha most visszanézel egy Esmeraldát vagy Rosalindát, vagy akár csak visszagondolsz valamelyik sorozatra, amit anno 10 éve láttál és akkor menő volt. Akkor láthatod, hogy mai szemmel azok a nők nem olyan szépek, nem olyan csinosak, nem olyan dögösek a ruháik stb, pedig akkor pont akkora sztárok és körülrajongott álomnők voltak, mint a mai sorozatsztárok. Csak eltelt közben 10 év, változott a divat, a smink, ruhatrendek és már nem is tűnnek olyan bombanőnek.

Rengeteg olyan színésznő van, akit anno a szépsége miatt raktak be egy sorozatba és szépen beletanult a színészkedésbe és akár világhírre is szert tehetett. Pl Thalia vagy Natalia Oreiro, akik később énekes-színésznőkké váltak és ma is ismerik a világban a nevüket.

Ezzel azt akartam mondani, hogy ma is az megy ami régen, csak ha mai szemmel visszanézel ezt már nem úgy látod mintha akkor megkérdeztek volna.

2012. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel, mer soha egyet sem néztem. Te tudod mire van kereslet, te nézed őket.
2012. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!