Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-18 éves srácoknak csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-18 éves srácoknak csak a vékonyabb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Olyan alakom van mint rihannának

[link] büszke is vagyok rá, de nem nagyon tetszem egy srácnak sem (már amennyire tudom)Az összes osztálytársamnak vékonyabb alakja van nálam éshát.... kicsit rossz érzés, hogy az enyém nem tetszik senkinek. Van olyan srác akinek ez tetszik?

14/l


2012. jan. 20. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Rihanna vékony. Erős testképzavarod van, ha nem így gondolod.
2012. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem vékony hanem nőies nekem pl. a victoria secret modellek számítanak vékonynak, de mondjuk ha egy husibb nőhöz viszonyítunk rihanna vékony, de egy v.s. modellhez képest nőiesebb alakja van és nem nincs testképzavarom nyugodj meg:)
2012. jan. 20. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
A modellek soványak, nem vékonyak.
2012. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
figyi, rohadt csinos vagy. én ezt csajként mondom, ráadásul egy erősen kritikus emberként. én kb olyan vagyok (kicsit ducibb), mint a csaj ezen a képen: [link] (rem. bejön, és bocs, csak google-ba találtam) szóval hogyha valakinek problémáznia kell a testén, akk az én vok, nem te
2012. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a csaj is szép ha kicsit többet mozog (én is gyötrődök a szebb alakért mindennap 40 perc futás a gépen)feszesebb lesz és az összhatás nagyon csini lesz :)
2012. jan. 20. 17:11
 6/13 A kérdező kommentje:
és nem mondtam, hogy nem tetszem MAGAMNAK csak nem tudom, hogy a fiúknak tetszik-e...
2012. jan. 20. 17:12
 7/13 A kérdező kommentje:
viszont nem szeretnék vékonyabb sem lenni, szeretem magam így...
2012. jan. 20. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokaknak csak a vékonyabbak de nekem a kicsit vastagabb lányok is nagyon tetszenek :D A nem kövér kategória, tehát annyira még nem hurkás :D


[link]


Az ilyesmi még bőven jó nálam :D még talán ettől kicsit ducibb is :) Hm, azok a szép vastag combok.

2012. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a viselkedés vonz, meg hogy mennyire érzem jól magam egy lánnyal, nem az alakja. Talán az arc számít valamit.
2012. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!