Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-18 éves srácoknak csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-18 éves srácoknak csak a vékonyabb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Olyan alakom van mint rihannának

[link] büszke is vagyok rá, de nem nagyon tetszem egy srácnak sem (már amennyire tudom)Az összes osztálytársamnak vékonyabb alakja van nálam éshát.... kicsit rossz érzés, hogy az enyém nem tetszik senkinek. Van olyan srác akinek ez tetszik?

14/l


2012. jan. 20. 16:45
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hello!

Sztem Rihanna nagyon szépés ha t eis így nézel ki akkor belédzúgtam:)

14f

2012. jan. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
xD köszi
2012. jan. 21. 10:53
 13/13 anonim válasza:

A kinézet tény hogy számít de nem magad döntöd el hogy szép vagy-e vagy nem...Ha nem ugrálnak érted de nem vagy túl kövér vagy egyátalán nem vagy az akkor nem biztos hogy azért nem vagy bejövős.

15/F

2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!