Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gazdag férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag férfiakkal ismerkedni?!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Na és, hol lehet gazdag 30-40es nőkkel ismerkedni, akik fizetnének fiatal srácoknak a szexért?
2009. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
A Rió - ban találsz épp elég betuskult, divat és stílusirányzatmotivált emberkét. És - pontozz le nyugodtan - miért a pénzes férfiakat keresed? Inkább dolgozz. Ez nem egy jó gondolkodásmód. Ne akarj úgy élni, hogy "úgyis mindent megkapok ettől a pénzes hülyétől, csak khm...". Ez a én véleményem és ezért nem tudok találni egy normális barátnőt. Nem a ruha a lényeg. Azt éjszaka úgyis leveszik az emberek. Hanem az érzés, az érzelmek. Ha nem ez motivál egy kapcsolatot, akkor az olyan is lesz.
2009. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem barátot keres, hanem egy gazdag "társat". Szerinted a fullos szőkék azért vannak a gazdag pacalarcú térbetonfejű gorillákkal mert olyan marhára szeretnék egymást? Hát nem. Üzlet. Szín tiszta üzlet. A gorillától mindent megkap amire vágyik a boltból pl, a kopasz pedig mindent megkap a szőkétől az ágyban. Ennyi, és ez nem bonyolult.
2009. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A KÉRDÉSEMRE TUD VALAKI VÁLASZOLNI????!!!

KÖSZI DE

NEM AZ ÉRZELMEKRŐL KÉRDEZTEM...

2009. máj. 27. 18:33
 5/15 A kérdező kommentje:
És nem kihasználni akarok embereket hanem találni egy olyat aki nem húz le engem...
2009. máj. 27. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát ahogy érzed (:

[link]

2009. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj! egyáltalán nem hülyeséget kérdezel! nekem is fontos h egy férfinak biztos anyagi háttere legyen. értem: 30 körül már jó ha nem a szüleinél lakik, kocsi, és persze h legyen pénze a közös programokra. De nem tudom hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni:) ha szórakozóhelyre gondolsz Jam pub-ba vannak pl tipikus pénzes pasik, ( bár ez nekem már sznobizmus)
2009. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Ja és gazdag nőkkel hol lehet ismerkedni akik fizetnek a szexért? ha minden igaz Zserbo a hely neve! Vörösmarty tér. ha bemegy egy férfi és szódát kér. azt jelenti benne van h fizessenek érte. és ha tetszik vkinek oda megy hozzá egy nő és mond egy összeget ( csak 50 en felüli nők kb)

De nem tudom h igaz e. csak hallotta:)

2009. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Hali!Talán rendes pasit keresel?Mert asszem a lehúzásnak nem kizáró oka ha gazdag,hiszen a pénzből sosem elég... Amúgy meg ha valakik szeretik egymást,mit számít a pénz?Amúgy meg ha lóvés lennél, akkor eleve azokban a körökben mozognál, nem kérdeznél ilyeneket... Elnézést kérek írásomért,ezek az én tapasztalataim alapján jönnek.Mert sokszor lehet hogy egy becsületes szegény srác, jobban megbecsül egy nőt, mint egy trófea gyüjtő ficsúr.

Tulajdonképpen ezt azért írtam, hogy gondold ki,valójában mit is akarsz.

27F

2009. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
szánalmas rohadt qrva! menj el dolgozni bazzeg aztán lesz pénzed,még hogy nem az anyagiak miatt,haha jót röhögök!én nem vagyok gazdag sajnos,de ha egyszer az leszek szembe röhögöm az ilyen magadfajta nőket!!elnézést a normális tisztességes nőktől.
2010. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!