Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gazdag férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag férfiakkal ismerkedni?!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nem húznak le"


Honnan tudod, hogy egy gazdag pasi nem fog lehúzni? Mi van, ha egy szélhámos? Mi van, ha csak a húst látja benned? Nem pénz alapján kell keresni, az úgy nem vezet semmi jóra. Ha találsz egy normális anyagi háttérrel rendelkezőt, aki érez valamit irántad, az már félsiker. Ha gazdag, az pedig külön jó.

2010. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Sajnos a mai pasik is nagyon anyagiasak. Sajnos jártam már úgy, hogy a randin nekem kellett fizetnem nő létemre. Pedig azért az úgy illene, hogy ha már randi akkor a pasi állja azt az egy italt. Azért ennyire ne adja már le magát a férfi társadalom. A nő minden kényeztetést megérdemel és lesni kell minden kívánságát. Igenis, hogy egy pasi tartsa el a nőt. Egy nőnek max a gyerekneveléssel kelljen foglalkoznia. Sajnos ez a nagy egyenjogúság a másik véglet felé billent. Vagyis egy nő dolgozzon is, legyen családanya, de mindig legyen kedve még a szexhez is. Míg az urak nem csinálnak semmit és kiszolgáltatják magukat. Én igenis hogy nem azért vagyok egy pasival, hogy kiszolgáljam, hanem hogy ő tegyen meg értem mindent.
2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A kérdező írásából nekem az jön le, hogy nem azért keres jómódú férfit mert neki nincs pénze, hanem azért mert van. Együtt érzek a problémájával. A helyzet az, hogy Magyarországon biztos hogy nincs életrevaló értelmes nőknek partner. A magyar férfiak vagy lúzerek akik képtelenek gondoskodni a családjukról és elvárják, hogy a nők is dolgozzanak, vagy ostoba jómódúak akik rettegnek, hogy csak a pénzük kell a nőknek. Szánalmas. Az biztos, hogy az életben a társkeresés az egyik legnagyobb kaland. Csak borzasztóan fárasztó. A világ összes anyuci majmának üzenem, hogy először meg kell teremteni az anyagi biztonságot, utána lehet gondolkodni a családalapításon. Ha van pénz és jó modor, talán szóba áll veletek egy igazi nő is aki otthont varázsol neked. Az utóbbi gondolat a sok lyukas zsebű ál érzelmes hozzászólónak szól. A kérdezőnek pedig annyit, hogy nincs tuti hely az egész a JÓ ISTENEN múlik.
2012. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as, ne aggódj, a kellően jó külsejű nők mindig találnak olyan férfit, aki eltartja őket. Aki meg másod-, harmadosztályú, netán rendes besorolása sincs, az dolgozzon csak szépen...
2012. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hellboy0228 válasza:
írj nekem hellboy0228@freemail.hu ra privátban . Lehet szerencséd van.
2018. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!