Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányok is igénylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányok is igénylik a virágot?

Figyelt kérdés
Ez igaz, vagy felesleges virágokkal bombázni egy lányt, mert úgyis tehernek érzi majd?
2012. jan. 21. 01:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

én szeretek virágot kapni,csak valamiért úgy gondolják a fiúk,hogy teher számunkra,meg cipelni kell...holott nagyon örülünk neki

20/L

2012. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
kinek telik virágra,válság van
2012. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

utolsónak: nem feltétlen kell virágot VENNI. én annak is örülök, hogyha letép nekem egy szebbet útközben, amikor jön hozzám^^


amúgy én is szeretek virágot kapni. nem IGÉNYLEM, de örülök, ha kapok.

2012. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ: a cserepeset szeretem. De ami levágott azt nem. Igen, azért mert sajnálom és nem is értem mi a jó benne ha valaki megcsonkított növényeken káprázik.
2012. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 *Tündérke* ***** válasza:
53%
Én személy szerint imádok virágot kapni, nekem a legkedvesebb ajándék. De igen manapság sok fiú, úgy van vele, hogy "ciki virággal mászkálni, mert tudják, hogy csajhoz megy nyalizni" <---Ezt nem magamtól találtam ki ismerős fiúcskák mondták...
2012. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
jo a virag csak tudni kell mikor
2012. jan. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 cghdvf ***** válasza:
én mindig loptam rózsát a b.nőmnek, és azt mondta hogy a lopott virág mindig szebb azt meg is kellett szerezni. :)
2012. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem virágot vásárolni felesleges. A környezetemben minden lány nagyon örül(ne) neki, ha a barátja pl utcán sétáláskor letép egy szál százszorszépet, stb, sokkal többet ér az az egy szál "gaz", mint egy több ezer forintos csokor.
2012. jan. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utolsó: szívemből szóltál:)
2012. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 *Tündérke* ***** válasza:
Csak mondjuk így télen nehéz szedni :)
2012. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!