Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtem egy lánnyal pár hétig.Egyszer találkoztunk,de nem történt köztünk semmi.Egy idő után eltávolodtunk egymástól,és összejött mással.Ennek már fél éve,és még mindig szerelmes vagyok belé.Csak rá tudok gondolni,más lány nemtud érdekelni azóta.Ez beteges? Hogyan tudnám végleg elfelejteni?
2012. jan. 21. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy. az első szerelmet nem lehet elfelejteni
2012. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az első szerelem.Volt már barátnőm,nem is egy.
2012. jan. 21. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális, ha:

Lett volna új kapcsolatra lehetőség és az érzésed miatt nem jött össze.

2012. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan lánnyal nem akit meg is tudtam volna szeretni.
2012. jan. 21. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem akadályoz, addig nincs baj, de ha igen, akkor vedd fontolóra a pszichológust.
2012. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Töröld le facebookról. Kezdetnek ez megteszi és ha ismerkedsz, akkor ne hozzá hasonlítgass másokat :S
2012. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne légy papucs! Ha szerelmes vagy belé akkor várj! Legyen saját életet, meg ne betegesen kövesd, csak tartsd vele a kapcsolatot. Szeresd légy figyelmes kedves, aranyos, és amikor kell a lelki támogatás legyél ott neki. Majd amikor szingli lessz nem fog elfelejteni. Én is nyáron lettem szerelmes, de nagyon. Kezdetben lehetetlennek tünt, de nem adtam fel és most leszünk 5 hónapja együtt. Tudom hogy ő is szeret. Érzi ezt az ember. Mi már családot, közös életet tervezünk. Imádom. Nem szabad hagyni a lehetőséget elúszni. Ha tetszik tessék küzdeni érte. Mit vársz? Ugy legyen csajod hogy megbököd fészbukon és kész? Az igazán értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni ;)

20/f

2012. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!