Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Bevállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác aki nekem nagyon tetszik csak ő 23 éves én pedig 16. A srác egyik barátja az én " bátyám" mivel nagyon nagyon jóban vagyunk és szinte tesóknak tekintjük egymást. Mikor én megtaláltam ezt a 23 éves srácot szóltam a " bátyámnak" hogy említsen meg neki. A "bátyám" Milánóban él a srác pedig Ausztráliában. A kérdés az hogyha ti ha hallanátok egy 16 éves lányról azonnal elítélnétek kis hülyének vagy bevállalnátok hogy megismerjétek esetleg összejönnétek vele?
2012. jan. 21. 22:37
 1/8 Macs1209 ***** válasza:
Megismerni >> dönteni. Miért kellene elítélni ?
2012. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a probláma itt szerintem nem a megismerés meg a járás, hanem a távolság...
2012. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én bevállalnálak :D

16f

2012. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis, ott a skype...
2012. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Egy kicsit fura a sztorid. Honnan vagy te jóban Milánóban élő huszonéves fickókkal 16 éves létedre?

És honnan ismered az ausztrált? Itt van? vagy csak volt, és reménykedsz visszarepül érted?


Egyébként a válaszom: szerintem egy 16 éves lányhoz nem való egy 23 éves fiú. A csaj túl fiatal, éretlen. Persze van, aki pont erre bukik, sosem lehet tudni.


23F

2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, én most lányként írok,de én a távolság miatt semmiképpen nem. Nem bírom a távkapcsolatokat...

16/L

2012. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Hízelgő, ha egy kis csaj 1 találka, vagy pár kép alapján járni akar velem, de ez egy totálisan értelmetlen kapcsolat lenne, már ne haragudj. Bocs, ha nyers vagyok, de nem fog neked 5-10 évig a kezén élni, míg kiutazol hozzá és azért lássuk be, amilyen komoly lelki háttere van annak, hogy kiszemelted magadnak, nincs az az épp eszű ember, aki lekötné magát ilyen feltételek mellett.


Ettől függetlenül az ismerkedésre mindig nyitott vagyok és ha Ő is olyan mint én, akkor egy beszélgetőtársat mindenképp találatsz.

2012. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj tesókám!
2012. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!