Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet bevallani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bevallani egy lánynak, hogy teljesen belé vagyok esve, szeretem és nélküle nem tudok élni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már kb 5 éve ismerem hetente találkozunk egy csoportban..., néha nevetgélünk, beszélgetünk, de ennyi és én ebbe belehalok...
2012. jan. 22. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F
2012. jan. 22. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
hát először hívd el valahova...
2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NE ÁLLJ ELÉ ÉS VALLD BE AZ ÉRZÉSEID MERT AZ HATALMAS ÉRZELMI SOKK A LÁNYRÉSZÉRŐL!!


amúgy meg gondolom tudod, hogy van-e pasija ha nincs akkor dolgozz azon hogy vonzódjon hozzád és egy alkalmas pillanatot válassz, hogy megkérdezd

kb ilyen dumával:


Fiú:Amúgy van pasid?

Lány:Áhh dehogy.. most nincs..

Fiú:És nem szeretnél egyet? (itt erélyesen mutogass magadra vagy szóval értse meg hogy magadra gondolsz, PL:nézz a szemébe mélyen vagy meg fogod a kezét vagy vmi..) de ha ebből se vágja le akkor az se lenne elég ha lesmárolnád helyből.. de lehet rossz a válaszom akkor bocsi.. ha mégis megpróbálod akkor írd már le lécci hogy mi történt :D

2012. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18:18, ha úgy hozza a helyzet bejáttszom és leírom, h mi lett a vége
2012. jan. 22. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Így: "hülye vagyok b+"

Tök mindegy hogy mit mondasz, úgyis ezt gondolja majd!

Max. akkor járhattál volna vele, amikor megismerted. Utána a csajok betesznek a barátzsebbe örökre.

2012. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó: Ez egy ngy hülyeség. Első alkalomal nehogy felrakd ezt kérdést h Járunk? Először megismerni máskat. ELőször legyetek csak brátok Ennyi :) És utána ha már smered mehet a menet :)
2014. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!