Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan találhatok magamnak gazdag partnert?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, fiatal vagyok, senkim sincs jelenleg. Eddig mindig olyanokkal voltam együtt, akik csórók voltak, elvárták hogy én fizessek (aztán néha még meg is csaltak). Unom már ezt! Olyan valakivel szeretnék végre együtt lenni, akinek nem okoz problémát h elvigyen szórakozni vagy nyaralni. Persze közben dolgoznék én is, szóval nem azt várom h kitartsanak.

Az, hogy nő vagy férfi: igazából nem számít. Csak legyen minél fiatalabb.

20/F



2012. jan. 23. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Az, hogy nő vagy férfi: igazából nem számít."


WTFC?

Ezt nem értem.

Biszexuális vagy?

Amúgy akár pasi,akár csaj,30 éven alul szerintem nem találsz olyat,aki a 2 szép szemedért fizetne.

2012. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Hát, most erre mit reagáljak, kicsit sem nagy az egod. Bocs, egy kapcsolatban k***ra nem számít a pénz, csak az érzelmek. Még jó, hogy elvárják, a férfi fizessen, ez természetes. Ennyi tartás/gavallérság lehetne benned.

Most akkor bi vagy??

2012. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ugyan, ne legyünk már ilyen konzervatívak kérem. Egyáltalán nem gondolom, hogy a pasi dolga lenne az udvarlás meg a fizetés meg ilyesmi; esélyegyenlőség van.

Persze sajnos a legtöbb ember még mindig eléggé begyepesedett, ezért is írtam, hogy pasi is jöhet, annak legalább nincsenek remélhetőleg olyan kényszerképzetei, hogy nekem kéne fizetni... :)


Ui.: Justin Bieber nem jó, mert sajna nem tudok angolul :(

2012. jan. 23. 12:03
 4/17 anonim válasza:
100%
akkor próbálkozz SP-nél
2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Elég gagyi kamu kérdés... :D Ha igaz lenne, akkor olvasd vissza a soraidat és gondold végig vajon miért nem volt eddig normális kapcsolatod! :D
2012. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert mit vársz, hogy egy Nő fizessen helyetted?! Tudnék rád egy pár jelzőt, de inkább nem sorolom. Hozzád képest a giliszta is gerinces állat. Nem csoda, hogy nincs egy épeszű lány aki hosszú távon elviseljen.
2012. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező! Teljesen igazad van abban, hogy az emberek nagy része túlságosan is konzervatív, és még mindig abban a tudatban él, hogy a fiúnak kell fizetni mindenért. Változtak az idők.

Egyébként ha egyenrangú kapcsolatot akarsz, akkor keress magadnak egy srácot (férfit) akivel mind testileg, mind lelkileg adhattok és kaphattok is egymástól.

Nővel való viszony rendkívül egyhangú. (véleményem szerint)


Még valami: ne csak a pénzt tartsd fontosnak az életben, mert iszonyatosan hamar kiégsz, és üres leszel, legyen gazdag érzelmi életed is! Erre nagyon figyelj!


21/F

2012. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Hát ja. Változnak az idők.


Egyre több az érzelmes, pénzleső buza. Vicces látni, hogy hogy kiakadtok a nőkre, közben meg pont olyanok vagytok. Csak férfinál ez szánalmasabb. "Vigyen el nyaralni! Nehogy má én fizessek! Közben meg :Egyenlőség!" Ezt pont a nők szokták szajkózni.

De nem baj.


Legalább meghagyjátok a nőket az igazi férfiaknak.


Elnézést kérek ezúton is mindenkitől, de ez az én véleményem. Nem baj ha kitörlik ezt is, mint a Bieberes hozzászólásomat.

2012. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Homárok vagytok xD
2012. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
most min is pattogtok igazából? merthogy a kérdező nem normális kapcsolatot akar, akkor miért kell itt papolni neki? a prűd mindenségit!
2012. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!