Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak úgy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak úgy lehetne barátnőm, ha lejjebb adnám az igényeimet és túlsúlyos nekem nem tetsző lányoknál próbálkoznék?

Figyelt kérdés

Van más is fiúként itt, aki hozzám hasonlóan már így van el va keseredve, hogy tényleg azon gondolkozik olyan lánnyal jön össze, akihez nem vonzódik testileg?


22 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, hiába minden próbálkozásom nem tudk közelebb kerülni a nekem tetsző lányokhoz, így most már ott tartok, hogy talán ráerőszakolom magam egy nekem egyáltaán nem tetsző, túlsúlyos lányra, talán ők szeretnének engem, mert ahogy látom a vékonyabb lányok akárkit megkaphatnak és mivel én nem tudok élőben kezdeményezni a netes ismerkedés meg semmit sem ér, így marad az, hogy lejjebb adom az igényeimet és számomra nem vonzó lányoknál próbálkozzak, ők neten sem utasítanának el gondolom én legalább is.


2012. jan. 24. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem az hogy túlsúlyosat kéne keresned,vagy kicsit molettet,vagy van olyan karcsú is aki arcra nem szép és már bármit megadna valakiért, nah pl. egy ilyenre hajts.
2012. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy dagadt csajjal akkor vagy bánom is én de már szánalmas amit csinálsz hogy hónapok óta itt siránkozol, ezért nem kellesz a csajoknak mert egy határozatlan ember lehetsz akiről lerí hogy egy papucs.
2012. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nazira ***** válasza:
100%
Ha számodra nem vonzó lánnyal akarsz kezdeni azt hogy is akarod? Lefekszel vele úgy, h semmibe veszed talán a végén még undorodsz is tőle... Hogy nézel ki, h ennyire visszautasítanak téged v mi baj van veled? Ne keresd az igazit mert ha keresed sosem találod meg. A netes még bejöhet azzal még próbálkozhatsz nem kell elvetni a gondolatát csak ne cicababát akarjál mert azokhoz kinézet és pénz is kell általában... Az önbizalmadat kéne kicsit feljebb tornázni és oda kell menni nem betojni hát te férfi vagy akkor hajrá odamész max lekoptat de megpróbáltad és lehet bejön valamikor.
2012. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, hidd el nem jön be. Persze nem hülyítettem senkit, de volt egy ronda lány aki rám mászott, és belementem, hogy smárolgassunk meg ilyenek... namost ekkor sötét volt, 1 hét múlva találkoztunk nappal és már nem tudtam megcsókolni, annyira taszított. Borzasztó, annyira sajnáltam (magam is meg őt is). Nem fog működni, nem leszel boldog így. :S
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jut, hogy nem az igényeidben van a hiba, hanem a megnyilvánulásaidban, személyiségedben?
2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 19:22


köszi, hogy megosztottad a tapasztalatodat


ezek szerint ez sem megoldás

2012. jan. 24. 19:43
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 19:42


Nem tudok bunkó állattá változni, túl kedves, csendes vagyok szép lányok előtt és csak csendben próbálok szemezni velük, de kezdeményezni nem mernék sosem, mert nem érzem magam esélyesnek és zavar, hogy mások is láthatják a bénázásomat, leégésemet főleg, ha visszautasít vagy elküld a pokolba.

2012. jan. 24. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor megint ott tartunk, hogy nem az igényeiddel van probléma.

Legyél férfi és próbáld meg. Megjegyzem egy telt széparcú nő ugyanúgy el fog küldeni, ha nem tetszel neki. Sőt még egy ronda kövér lány is el fog küldeni, mert majd talál olyat, aki szépnek látja.

2012. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem gondolkoztal fogyókuran? nem cikkből mondom. kondizol fél évet a hála izom lesz. esetleg fuss napi1-2 órát. magabiztosabb leszel, és a történetét fejezd be ahogy szeretnéd. sok sikert
2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de én elég nagydarab vagyok, nincs barátom, de nem érzem azt, hogy bármit megadnék azért, hogy kelljek valakinek. Sőt, ha valaki rám akarná erőszakolni magát, főleg nem kellene.


Gondolkozzál már egy kicsit, és változtass az életeden!!!

2012. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!