Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a szép pasikért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szép pasikért vagyok oda? Ha egy kevésbé szép akar velem járni, akkor miért nem tudom lejjebb venni az igényeimet?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom őket, mikor egy csúnyább pasi akar engem és rosszul érzem magam ha vissza kell utasítanom őket. De nem tehetek róla, hiába kedves meg minden, de nem vonz. Vagy vegyem lejjebb az igényeimet és ne számítson hogy is néz ki az illető? De akkor becsapva érzem magam. Nem tehetek róla.
2011. nov. 17. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Majd ha nem kellessz a jobbaknak, akkor beéred a rosszakkal.
2011. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező?...

meg ismerkedhetnénk közelebbről?

2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 DiMalto ***** válasza:
elsőnél a pont. majd ha végig ment rajtad az összes "szépfiú" rájössz h nekik csak arra vagy jó,lejjebb adod te magadtól is......
2011. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
17 vok.
2011. nov. 17. 20:06
 5/25 anonim ***** válasza:

kérdező!

írj privátra,ha kell egy pasi..

2011. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De olyan cukik a szépfiúk. Akkor sem tudok rájuk haragudni, ha csak azt akarják. Legalább azon az egy éjszakán is jól érzem magam. Persze szeretnék hosszú távra tervezni velük, de ők nem akarnak. Miért ilyenek?
2011. nov. 17. 20:08
 7/25 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok...

megdugjalak?

2011. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, köszi.
2011. nov. 17. 20:11
 9/25 anonim ***** válasza:
nem is dugnálak meg..gondolom te is egy szerencsétlen tehén vagy aki itt teszi magát,hogy jó csaj vagy és csak a jó pasik kellenek...közben meg lehánynak téged a nem (jó) pasik is!!! te ocsmány zsíros disznó..:D
2011. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 atilis ***** válasza:
Ha eddig nem kaptál meg bárkit, ezután sem fogsz. Ebbe jobb ha belenyugodsz. Sok cuki fiú van, de azok vagy melegek, vagy van ízlésük, ezek szerint.
2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!