Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye veletek is volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye veletek is volt, hogy megláttatok valakit, megismertétek, volt egy pillanatotok vagy akár több is és éreztetek egy olyat, hogy összetartoztok, de mégsem lehettek egymásé. Ennél rosszabb érzés nincs tapasztaltatok ti is ilyet?

Figyelt kérdés
Mai napig is Boldog párkapcsolatban élek, de mégis eszembe jut egy-két lány, főleg ha találkozom velük és megdobban a szívem. Mi lehet ez? Lehet, hogy a szívem mélyén szívesebben lennék velük???
2012. jan. 24. 23:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szart se ér a gyűlöleted, mert ha annyira elfelejtetted volna nem írtál volna erről egy regényt. Gyűlölni csak azt tudod igazán, akit valaha szerettél!!!!
2012. jan. 25. 00:30
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy ez már zöld kezet ért nálam :)
2012. jan. 25. 00:31
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt a pszichopatak.urvaaéletbe.. 8 kikattant.
2012. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ki de szájbabaszottul XDDD
2012. jan. 25. 00:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: csak egyetlen ilyen ember van az életemben, akivel mindig is forrt a levegő, ha találkoztunk, de sosem jöttünk össze. Azok, akik "megvoltak" akármilyen nagy szerelem is volt, ma már nem számítanak, eszembe sem jutnak. De az az egy... biztos vagyok benne, hogy ha együtt lettünk volna, akkor ma már eszembe sem jutna.
2012. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, utolsó.
2012. jan. 25. 01:08
 17/20 anonim ***** válasza:
Modell hostess csaj ismerőseim vannak, nap mint nap olyanokkal melózok. :D Am az előbb nem tom ki írta azt a hosszú regényt de kész az biztos.... :D
2012. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, igazából semmi nem köt hozzá, kb ősz eleje óta ismerem, eleinte csak láttuk egymást, de már akkor is forrt a levegő, aztán egyszer beszéltünk kb 2-3 órát és ennyi.

De az a néhány óra, komolyan ilyen kínokat nem is tudom éltem e már át lelkileg, tipikusan az az eset, amikor ott ül melletted valaki, és tudod, hogy soha az életben nem lehet a tiéd, pedig látod rajta, hogy ő is ugyanezt akarja, és mégse történik semmi!

Azóta bevallotta nekem, hogy mennyire odavan értem, pont ezt mondta amit a kérdésben is írtál, hogy átjárta az összetartozás érzése, mikor velem volt, és annak ellenére, hogy egy ujjal se értünk egymáshoz, ez volt élete legerotikusabb élménye, és rengetegszer eszébe jut.

Ezzel én is így vagyok, pedig fura, mert alig ismerem, és mégis... kicsit hülyének is érzem magam emiatt.

És még ami külön jó benne, mindkettőnknek több éves kapcsolata van, így egyik részről se lehetne semmi. Hát ez van :) Érdekes dolog ez egyébként.

2012. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tom én most találkozok egy csajjal kb nálam magasabb modellkedik, rám írt hogy szimpi vagyok neki. :D Rem sikerülni fog, már sokszor estem pofára. :-/ Gáz szted ha magasabb a csaj? :D
2012. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy regi kerdes...

de tortent most egy ilyen velem


:(


Nagyon rendes csaj volt es szep is, nem egy ribi, pedig akar az is lehetett volna. Megsem sikerult...

2014. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!