Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit akarhat? Egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit akarhat? Egyszer randiztunk, azóta is rendszeresen megkeres, de nem hív el találkozni.

Figyelt kérdés
A randi csókkal zárult, és szerintem mindketten jól éreztük magunkat.
2012. jan. 25. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél, talán nem biztos benne, hogy jól sült el a zárás. Hívd el te következő 1-2 alkalommal, aztán felbátorodik.
2012. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
what he said^
2012. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erre nem gondoltam, hogy félne, nem tűnik ijedősnek. Én viszont sose hívtam még fiút randira...

De ha továbbra is keres, és ír, akkor biztos, hogy szeretne tőlem valamit?

2012. jan. 25. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd, :) és talán csak nem akarja elkapkodni, mert téged nagyon sokra tart.
2012. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másfél hete várom hogy elhívjon ismét... Egyszerűen nem értem . Áá, biztos nem szerelmes, még alig ismer.
2012. jan. 25. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet sok dolga van? /vizsgák.../
2012. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. randi után nem kötelező szerelmesnek lennie. Tegyél róla hogy szerelmes legyen, hívd el!
2012. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy nincs e kedve sétálni menni vagy ilyesmi. Lehet így hónap végén nincs pénze, és cikinek érezne úgy elhívni valahova, ezért gondolnám, hogy egy ingyenes program jó lehetne.


28/n

2012. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!