Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhányszor randiztunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányszor randiztunk, de ilyen dolgokat mond, nagyon aggódom, van okom rá?

Figyelt kérdés
Találkoztunk néhányszor, nagyon szimpatikusok vagyunk egymásnak. De vannak olyan beszólásai amik zavarnak. Pl. miért fontos neked a tanulmányaid? Miért ez a hobbid, ez miért fontos neked? Miért nem egy párkapcsolat kialakítása az elsődleges cél az életedben? Nagyon félek, az ilyen férfi vajon később azon lesz, hogy alázkodjak meg neki, és adjak fel mindent ami nekem fontos? Keressek más valakit akivel jól elvagyok, és nem ennyire erőszakos ilyen téren?
2011. okt. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülye. Miért éppen a párkapcsolat kialakítás lenne az elsődleges célod? Munka, tanulás lényegtelen? Inkább felejtsd el.
2011. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chardonneret válasza:
Lehet, hogy nem vagytok egymáshoz illők... Vannak emberek, akiknek a családalapítás a fontosabb és vannak olyanok, akiknek a karrier/tanulás. Az ilyen emberek nem jönnek ki egymással, mert előbb utóbb ütköznek a nézeteik. :/ Keress mást, én azt mondom! ;)
2011. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 karafatyi válasza:

Szerintem megbeszélhetnéd vele a dolgokat mielőtt szakítanál vele vagy bármi iesmi!!

Felesleges egyből a drasztikus megoldást választani mert szerintem ha leülsz vele megbeszélni a dolgokat akkor van rá esély hogy jobb legyen a kapcsolatotok ugyanis "néma gyereknek anyja se érti a szavát"! :D

2011. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fake!!
2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!