Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Őmár megmondta hogy szerelmes belém, de akkor nemtudtam mondani semmit, gondoltam hogy pénteken elhivom egy randira és ha elkisértem, búcsúként megcsókolom, és ebből gondolom tudni fogja hogy énis járnék vele. valami más variáció? köszi előre is a válaszokat... :)
2012. jan. 25. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

1) ne csókold meg max. a 2 randin

2) mond ki kerek perec hogy elmennél vele randira szívesen megismernéd (jobban)

3) kb. az út 3/4 után hozd fel a témát, mert túl sok lesz a kínos csend, és sokat fog agyalni azon hogy te min agyalsz

2012. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlan huszonéves vagyok, sorry, hogy nem tudok segíteni.


De sok sikert kívánok neked! ;)


Bár engem is szeretne már egy cuki, kedves lány! ^^

2012. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyüssz topogni?
2012. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már így kimondta, plusz gondolom régebb óta ismered, akkor nem gond az első randis búcsúcsók.
2012. jan. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-> Már ha egyáltalán az első.
2012. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2012. jan. 26. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!