Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis felmérés! Vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis felmérés! Vannak itt alacsony, kedves, csendes, félénk, aranyos lányok? Hol lehet titeket megtalálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 19:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

163 cm magas vagyk, de nem itt fogok ismerkedni.

szóval léteznek a leírtaknak megfelelő lányok ;)

2012. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

ma 20:14


Ha tudsz élőben ismerkedni, akkor nincs gond, de én nem mernék egy lányt sem leszólítani aki tetszik, ezért próbálkozom neten.


De akkor rád nem írok, nem zaklatlak.

2012. jan. 26. 20:18
 13/30 anonim ***** válasza:
72%

Az alacsony lányok írják, hogy ők alacsonyak, de nem csak alacsonynak kell lenni, hanem kedvesnek, csendesnek, félénknek és aranyosnak is :)

Hát csendes és félénk lány már nem sok van.

Egyébként az aranyosat hogy érted?

Olyan, aki rózsaszínben jár, mindenre azt mondja, hogy cuki, és olyan kényesen beszél, hogy 1 légkalapáccsal mennél neki?

Mert ilyet tudok :D

2012. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
HÁny éves vagy?
2012. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
17%

Magyarán így szól a kérdés:

Kis nyominger vagyok. Keresek hozzám hasonló szerencsétlent akit jól megb@szhatok.

Mit köntörfalazol?

2012. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én? 20:43-as vagyok

17

2012. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ja,a kérdező :D
2012. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, sokszor csendes és nem túl magas 17/L
2012. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

01-27 23:31


Te már csak tudod, magadból indulsz ki.


Pedig vannak olyan fiúk, akármilyen hihetetlen akiknek egy ölelés és csók is sokat jelent, ha olyan lánytól kapja, akit igazán szeret, de te is csak a dugást ismered.


Nem kéne másokat sértegetni, meg előítéletesnek lenni, amíg nem is ismered!!

2012. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én csak 156 cm vagyok, a legjobb barátnőim szerint kedves vagyok, de elég sokoldalú a belsőm, mert a visszahúzódótól a majdnem őrültig mindenre képes vagyok, hangulattól függően. :D Nos... az első pillanatokban félénk vagyok, de akivel jól összeismerkedtem, azzal sokkal könnyebben beszélek, hülyéskedek, stb. Hol vannak az aranyos lányok? Rájöttek, hogy a tinédzser fiúk és a kissé idősebbek nagy része - nem mindenki azért - inkább csak azt akarja... És mivel ők aranyos lányok, - a többség - nem is foglalkoznak olyanokkal. :) 16/L
2012. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!