Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek bejönnek az orvosok/o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek az orvosok/orvostanhallgatók?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tényleg vonzónak tartják-e az ilyen területen dolgozókat, vagy esetleg csak magas fizetést(ami sajnos nincs is) látnak bennük?
2012. jan. 28. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem.
2012. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem találom vonzónak, mint a többi férfit.

Sőt kifejezetten hátrány, hogy sok időt szentel a munkájának és a családja háttérbe szorul.

2012. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha jóképű.


Nem fogok randizni egy kövér,csúnya sráccal csak azért mert orvostanhallgató.

2012. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
felőlem akár pék vagy szociális munkás is lehet, nem ezen múlik a vonzalom.
2012. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ez is csak egy foglalkozás...
2012. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az vonzó, hogy általában az ilyen emberek műveltek és nem munkakerülő, léhűtő alakok. Én is karrierista vagyok, engem nem zavar, ha valaki mindig munkában van.
2012. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia tapasztalataim szerint nagyon-nagyon sok nőt taszít, mert egy intelligens férfi mellett kevesebbnek érzik magukat. Az orvosok és orvostanhallgatók pedig ha nem is műveltek, de mindenképpen intelligensek, mert különben nem oda járnának ahova. Aztán sokakat zavar, hogy viszonylag kevés egy orvostanhallgató szabadideje, ez teljesen jogos érv egy lány részéről.

Ami viszont engem nagyon zavar, az az, hogy mostanában divat az orvosokat, orvostanhallgatókat utálni. Rendkívüli mértékben zavar az, hogy az EÜ összes hibáját a mi nyakunkba akarja varrni a társadalom. Az átlag ember sajnos úgy tekint egy orvostanhallgatóra, mint pénzéhes, nemtörődöm, nagyképű emberre, pedig ez csak kevesekre igaz közölünk. Az ember itthon nem tiszteletet kap azért, mert küzd, hogy jó orvos legyen, hanem megvetést. Sajnos.

Igazából nem véletlenül mennek el a frissen végzett orvosok innen, nem csak a fizetés az oka, hanem a társadalmi megbecsülés teljes hiánya.


Egy medikus

2012. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek...
2012. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mivel én orvostanhallgató vagyok így engem egyáltalán nem zavar, sőt nálam előny is a közös érdeklődés miatt. De persze nem hátrány semmilyen más szak, munka sem...

20/L

2012. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Orvostanhallgatóval nem volt dolgom, de pl. egy elég tapló és ronda fiatal orvost ismertem meg nemrég. Na ő is volt valaha hallgató.


Magas fizetés orvosként? Itt?

Egy kukás több pénzt visz haza és az nem presztízsmunka.

2012. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!