Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RockyCellar kérdése:

Lányok nektek milyen csajozós dumák jönnek be? Milyen közös témátok lehet a fiúkkal ami érdekel is titeket?

Figyelt kérdés

Normális, értelmes válaszokat szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jan. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
helo,van 10 milió forintom
2012. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pqpqpq ***** válasza:
29%
beulsz a BMW-mbe?uleses vibri van benne
2012. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csajozós duma semelyik se jön be mert csak annak van szüksége rá aki nem képes magátol kinyögni egy értelmes mondatot(ilyen csávó meg nem kell senkinek) közös témát nem kell eröltetni beszéljetek a csajról, beszéljetek rólad(de ezt ne erőltesd csak ha érdeklődik) és beszéljetek a szexről ha már jobban ismeritek egymást. esetleg még említs meg olyan témákat amiben 100% hogy nagyon egyetértetek ez tetszeni fog neki. de ezekbe nem érdemes nagyon belemerülni.
2012. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a csajozós dumák helyett sokkal inkább előnyben részesítem az őszinteséget, vagy a viccesebb megközelítést, az ilyen: szia cica, van gazdád típusú klisék miatt legszívesebben orrba vágnék minden pasit, aki körülöttem van. Egy laza "szia, figyeltelek, tetszel nekem, lenne kedved meginni valamit" szerintem sokkal jobb.

Milyen közös témák? Hát ez nagyban függ attól, hogy a pasi mit szeret. Én pl. nem vagyok se sport- se autórajongó, de az akciófilmeket mondjuk bírom. Sok fiú szeret ilyen-olyan számítógépes vagy videójátékkal játszani, ha a lány azokat szereti, az is jó téma egy darabig. Persze fél óra után kdierül, hogy mondjuk a fiú szeret olvasni, vagy milyen zenét szeret, és azok is jók beszélgetési témáknak.

2012. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz olyan csajozós dumát találni, amire nem mondod azt, h hú de sablonos, vagy unalmas, ha tetszik egy lány, akk hívd meg egy italra, vagy ilyesmi, aztán ha tetszel neki, csak kialakul valami beszélgetés.
2012. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elottem lévőknek inkabb valami vicces szöveggel Jöjjön, mint hogy valami mai "menő" szöveggel :) beszélgetési témának, amikről pl én szivesen beszélgetnek : Filmek (akció, Fantasy, horror ) zene ( nickelback, rock bandák.... ) youtubeos videosokrol mint pl szefi, Dancsó, Hollywood hírügynökség, Vito zsombor, goodlike, grazor..... Játékokról(gta, maffia,Walking dead ). Ja es a filmeken belul pl: elysium, gyuruk ura,harry potter,x men es sorozatok:walking dead, tronok harca :) Es minden másról ami nem nyálas es elvont téma :) Szoval én pl ezekről beszélnek szivesen, bar szerintem keves olyan ember van aki ilyen debil dolgokról beszelgetne :)
2014. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!