Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk van olyan nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van olyan nálatok, hogy vagytok ti az átlagos külsőtökkel, meg van a jóképű csajozós barátotok és van olyan csaj a környezetekben akinek ti jöttök be jobban és nem a barátotok?

Figyelt kérdés
Mert én valahogy ilyen csajjal nem nagyon találkoztam. Ha én ott vagyok meg a barátom is beszélgetünk csajokkal, akkor rám szintr sosem néznek csakis rá. Mindig rá nevetnek. Én ettől már teljesen kikészültem. Bennetek nincs ilyen érzés?
2011. dec. 26. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Velem is volt annó hasonló...én nem barátkoztam tovább a sráccal,nem voltunk olyan jóban hogy ezt csináljam,meg elég zűrös társaság volt még körülötte..
2011. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne nevettesss
2011. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Odajönnek hozzám a csajok és kérdik, hogy mit szeret a barátom(aki egyébként egy nagy bunkó nőcsábász, de velem viszonyleg korrekt), hová mikor jár bulizni stb. rólam meg semmit sem kérdeznek, pedig én sem vagyok ronda. Ha felvetek magamróól valamit, akkor meg azt mondják, hogy aha és most mennem kell mert dolgom van stb.Ezt már nagyon unom, mindig árnyékban élek. Az ő árnyékában.
2011. dec. 26. 16:37
 4/14 Macs1209 ***** válasza:
Nincs...
2011. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy írsz ki ennyi kérdést ilyen rövid idő alatt? Minden 5. a tied.


Amúgy meg ha ennyire elnyom, akkor nem vele kell menni szórakozni, csajozni, ilyen egyszerű.


Volt már olyan helyzet, habár van olyan sejtésem, hogy önértékelési problémáim vannak, és lehet, hogy jobban nézek ki, mint gondolom.


Egyébként elég más stílust képviselünk, így igazából nem is egymás elől vesszük el a csajokat. Amúgy az a legfílingesebb, mikor mindkettőnknek beakad egy csaj.

2011. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Macs1209 ***** válasza:
Ne élj az árnyékában :D Legyen egyéniséged, amivel meg tudsz fogni egy nőt. Kb ennyi a történet lényege :)
2011. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, volt ilyenre példa. A szövegemmel felülmúltam már párszor a "jóképű" barátaimat.
2011. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma ráérek, ezért írok ki ennyi kérdést. Majd januárban már kevesebbet fogok kiírni, mert megyek vizsgázni.
2011. dec. 26. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:

ja, a barátom csajozós nagydumás, én meg romantikus szépdumás vagyok.

Ezért a csaj akiről szó eshetne vagy szóba jöhetne annál valamelyikünknek csak van esélye...

2011. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát, mikor csajozni akarsz váljatok külön...
2011. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!