Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Télen milyen helyekre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télen milyen helyekre lehet menni randizni?

Figyelt kérdés
Mivel a parkok, utcák ilyenkor nem túl szépek és a szabadban hosszabb időn át amúgy is hideg van nem jut eszembe jó randihely. Esetleg el tudnánk menni étteremben (esetleg mc donalds), ott beszélgethetnénk, de ez is max. 30-40 perc, viszont szerintem egy randinak tovább kell tartania. Olyan programot keresnék ami nem túl drága, de még is lefoglal hosszabb távon. Esetleg tudnátok adni ötleteket?
2012. jan. 29. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teaház, cukrászda, esetleg étterem, picit sétálni is lehet azért!
2012. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

öltözzetek fel jól, irány a park!

vagy esetleg jégkorizás, én imádok kint lenni ilyenkor.

vagy séta és utána beülhetnétek kegy cukrászdába egy forrócsokira :D

2012. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jégkori


rendes éttermek

nem gyorskajálda, nem McDonalds és hasonlók, hanem rendes helyek


sízés, szánkózás, téli túrázás

2012. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
kort azért írhatnál, és nem ajánlunk színházat meg éttermet 13 éveseknek.
2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
étterembe, színházba 13-14 évesek is mehetnek, bár nem túl gyakori
2012. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Há dik mán morej... én testvirkim a helyedbe leménnék a kis 36 tagu csááláádomal a bálátonra :D
2012. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Én 18 éves lány vagyok, a barátom 19. Én a jó időt szeretem, a tavaszért és a nyárért odavagyok, akkor imádok kint lenni, a telet és a hideget gyűlölöm. Még ha esik a hó, szeretek kint lenni, akkor jó lehet korcsolyázni, viszont én nem tudok, talán hóesésben kedvem lenne megtanulni, de ilyen fagyban hó nélkül nem igazán.

A barátommal már régebb óta együtt vagyunk, Győrbe járunk egyetemre, és az albérlet miatt nincs túl sok pénzünk költekezni. Eddig mindig náluk vagy nálunk voltunk, filmeztünk vagy hasonlók, de most kicsit ki akarunk mozdulni együtt. Színház helyett inkább a mozit szeretjük, de úgy vagyunk vele, hogy a jó filmeket miután leadták a moziban pár nap múlva úgy is le tudjuk tölteni ingyen, meg aztán jobban is szeretünk nyugodt körülmények között, kettesben filmezni. Írtátok a szánkózást, de most nincs hó, síelni viszont a városban nem lehet, és mint ahogy írtam nincs rá túl sok pénzünk. Még ősszel voltunk cukrászdában, kb. 5 perc alatt megettük a sütit, utána még beszélgettünk. Teaházban még sosem jártam, szerintem nincs is errefelé. Ma voltunk egy étteremben ebédelni, miután megettük sétáltunk kicsit az utcán. Ha jól emlékszem, írta az egyik hozzászóló, hogy ilyen időben is jó sétálni, hát nekem ma nem is a hideggel volt a bajom, hanem nagyon lehangoló, hogy akárhová nézek minden csupa fekete-fehér, a fákon nincsenek levelek, nincsenek virágok, hiába van sok pad, leülni nem lehet, mert 2 harisnyában és egy nadrágban is könnyen felfázok pár perc alatt.

A randi helyszíne nem Győr, hanem Tatabánya lenne.

2012. jan. 29. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ez már csak ilyen, minden pár szembesül azzal előbb utóbb, hogy a szürke téli napokon nincs mit csinálni.

De hidd el, hogy a napsütéses nyári napokon sem lesz mit csinálni egy idő után.

Erről nem tehettek, egyszerűen ilyen az élet, először minden program jó, mindent élveztek együtt, de később már semmi nem újdonság.

Nem lehet minden hétköznap a mennyország, elmúlik a randizgatós korszak és elkezdődik az élet együtt, ami megszokások sorozata.

Ha lesz pénzetek később, jártok majd étterembe és esetleg néha koncertre, színházba stb. de ezek is uncsik egy idő után.

Ilyen az élet. Fiatalon még utazni sem tudtok, mert nincs pénzetek. Később meg már nem fog érdekelni, ami most még igen.

Minden kapcsolat eljut ebbe a fázisba, hogy már minden kipipálva, mozi, színház, cukrászda, billiárd...

az élet már csak ilyen uncsi

2012. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem értek egyet veled. Ha jártál már Tatabányán talán értenéd miről beszélek, igazából az utcákon nincs semmi csak út meg lakótelepek. Sehol egy park, csak esetleg egy játszótér. Ez Győrben máshogy van, ott van pl. a sétálóutca ami szépen fel volt díszítve karácsonykor, meg aztán amúgy sem unalmas, mert tele van emberekkel, boltokkal. Nekem alapjába véve a téllel van bajom nem a párkapcsolatommal. Tavasszal, nyáron nagyon jó együtt sétálni, meleg van, a parkok tele vannak virágokkal, IMÁDOM! El lehet menni strandra, ha nincs rá pénz akkor olyan helyekre ahol tavaknál, folyóknál lehet fürdeni (szabadstrand). Ki lehet ülni a városban padokra (mint már írtam ez télen lehetetlen, mert elég nagy a felfázás feszélye), vagy akár a kertben egy pokrócra és élvezni a napsütést, közben jókat beszélgetni. Én programokra lettem volna kíváncsi, nem arra ahogy leírod a véleményedet a párkapcsolatokról.

Azért nem is szerettem volna leírni a kérdésben, hogy már régebb óta vagyunk együtt, mert számítottam az ilyen válaszra.


Tehát aki ezután ír, az leírná nekem, hogy télen milyen programokat ajánl, ami több órás? Esetleg egy egész programsorozatot, hogy ő mit csinálna (lehetőleg olyat, amihez nem kell hó, mivel most nincs). Nem baj, ha van benne olyan, ahol már voltunk, akár cukrászda vagy étterem. A kérdést olyan fiúk nevében is kérdezem, akiknek télre nincs randihely ötletük, de szeretnének randizni egy lánnyal.

2012. jan. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!