Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mennyünk először úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mennyünk először úgymond randira?

Figyelt kérdés
Még nem alakult ki semmi köztünk, semmi vonzalom ill. én szerelmes vagyok a lányba(15)....és meghívtam és eljött.A lány akit elhívtam nem abba a rétegbe tartozik hanem a normálisabb kategória.. nem ilylen cigizős bulizós..stb szolid csaj nah. Tippek? Ugye még nem volt köztünk testi vonzalom puszi se.. most talán adhatnék neki, nem? 17 éves vagyok amúgy
2012. jan. 30. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nyelvtanórára.
2012. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(szándékos egybeírás, mielőtt valaki beleköt)
2012. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért is???normális választ kérek és nem kötekedést
2012. jan. 30. 16:19
 4/8 A kérdező kommentje:
jah bocsánat :D van benne vmi
2012. jan. 30. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Könyvtárba
2012. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
könyvtárba?? nincs kedvem meg szerintem neki se
2012. jan. 30. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mozi utána egy Hambi :)
2012. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mozit mondanék utánna gyertyafényes vacsorát!!!!!!
2012. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!