Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit néztek meg egy fiún először ha találkoztok, mi számít leginkább (arc, test, egyéb)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pénztárcáját
2012. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az arc a lenyeg...most hulyenek fogtok nezni, de en nem szoktam nezni a pasik testet...sokszor hallom, hogy a csajok mondjak, hogy "hu de jo segge van a pasinak", en nem tudom mitol lesz egy pasi feneke szep. Szerintem minden az arcon mulik

19L

2012. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

arc és összkép, egyébként arcra nekem rengeteg fiú bejön, valahogy eleve a jó oldalukat látom meg, vagy nem tudom... mármint mondjuk megyek a mozgólépcsőn, és a szembejövő 15-30 éves fiúk/férfiak közül 10/9-et simán elfogadnék.


(csak észrevétel, gondoltam leírom :D)

2012. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi, lol! :D :D
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Összkép alatt mit értetek? :O
2012. jan. 21. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Először az arcát, aztán a szemét, utána a test.

Ha ez így bejön(ÖSSZKÉP!) akkor jön a belső,de persze

olyan is volt már velem,hogy elsőre nem tetszett a srác,

aztán a humorával annyira levett a lábamról,hogy beleszerettem..:)

16/L

2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 21:41


köszi, kedves tőled :D


engem is csak pofára meg a szemeimre szoktak dícsérni a lányok, az jött be nekik eddig

2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a valagamat szokták dicsérni. A volt csajom pedig mindig azt mondta, hogy olyan helyes lennék, ha nem lennék ekkora szemét... :D Nők...
2012. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

21:51

és mi nem jött be nekik? :O

2012. jan. 21. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
az egesz megjelenését, az arcat, a beszedstilusat,a tekinetet majd ha itt minden oké a kocsija tipusat és évjáratát,a lakcime irányitoszámát, a pénztárcája vastagságát és hogy az ágyban mit produkál...szerintem nem maradt ki semmi...
2012. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!