Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek milyen haj tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen haj tetszik? Ha a frufru rendesen elöl van (ahogy mostanság divat), vagy ha oldalt?

Figyelt kérdés
Csak mert párom szerint tök ovodás az első, és szexibb vagyok ha oldalt hordom. Pedig nekem nagyon tetszik ha elől van, de ha úgy hordom, akkor elkezdi oldalra piszkálni, és addig nem nyugszik míg úgy nem hagyom...
2009. máj. 30. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem is az tetszil ha elöl van és nem oldalt...manapság már mindenkinek oldalra van fésülve és az már annyira hagyományos... ha elöre van fésülve(és tényleg jól áll) akkor sztem annál bájosabb és aranyosabb frizura nincs.. én is hordanám csak nekem nem áll jól és pattanásos leszek tőle:-)
2009. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen meg tök vagány kinézetű leszel tőle, főleg sötét hajjal... Én is szeretem nagyon.
2009. máj. 30. 19:38
 3/15 anonim válasza:
100%

Szerintem oldalt jobb.


15/F

2009. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha valakit megsértek, de az előre fésült frufru az a gyerekkkoromba volt divat. Akkor nekem is olyan hajam volt. Mondjuk nem vok valami öreg, 17 vagyok, de 11-12 évvel ezelött az előrefésült haj volt a divat. Na meg kiskorban minden kislánynak olyan haja van.

Az oldalra fésült sztem jobb.

2009. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Előző, tévedsz! Nézz csak meg a divatlapokat, meg az utcán a csajokat! Vagy nézd meg Lady Gaga valamelyik klipjét!
2009. máj. 30. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az elöl tökegyenes frufru nagyon kevés lánynak áll tényleg jól. A legtöbbnek inkább idétlen.
2009. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg tökmind1 h mi a divat, ha neked úgy tetszik akkor legyen úgy ^^.
2009. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sztem az oldalt jobb! Nekem is olyan van:D:P

De persze vannak olyan csajok is akiknek jól áll a frufru.

2009. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem oldalt teccik =)
2009. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2009. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!