Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendes fiúk! Egyedül hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes fiúk! Egyedül hova szoktatok elmenni barátnőt keresni? Pl. Odamennék egy egyedül teázó lányhoz ha tetszik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát... relatív mi a rendes, de én rendesnek tartom magam :P


Ha barátnőt akarok keresni elmegyek bulizni. Mondjuk attól függ mit akarok, ha komoly kapcsolatot akkor nem sietem el a dolgokat, de ha csak izélni akarok akkor megy minden simán, de nem szeretem az olyan lányokat, akik két perc alatt szétteszik a lábukat, ha érted mire gondolok, inkább megvárom az igazit :P


Hát igen... Én bárkihez odamegyek bárhol bármikor, hiszen emberek vagyunk és nem kell félnünk a másiktól, ilyenkor elképzelem, hogy mit szolnék én egy idegen közeledéséhez az adott szituációban. Egy egyedül teázó szép lányhoz odamennék, de persze megkérdezném vár e valakire, nem illik odamenni udvarolgatni, ha pl a barátjára vár.


Amúgy meg ha látom, hogy jól néz ki és nem is az a visszautasító tips megpróbálom megismerni, persze volt már rá példa, hogy nem volt rá vevő, meg arra is hogy igen, emberfüggő sé senkire sincs ráírva, hogy mennyire fogadja jól az ismerkedést kint az utszán, meg kell próbálni és kiderül, sokat nem veszíthetek.


Ha látom, hogy a csajnak felkeltettem az érdeklődését akkor már nyert ügyem van.

Ha van még kérdésed írd pm-ben.

16/f

:)

2012. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sehova. Ez nem arany hogy keresni kelljen. Buliba biztos nem, mert nincs kedven a 16éves 22 nek mondom magam kislányokhoz.


Engem általában megtalálnak a lányok kérés nélkül, szóval nincs ilyen gondom hogy keresgéljek.

2012. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 sztbali ***** válasza:
Én moziba is keresek lányokat. Van pár jó csaj, de valahogy nem igazán akar összejönni, mert párban vagy falkában járnak a moziba ők.
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!