Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
75%

na ezért nincs és nem is lesz barátnőd mert ilyen módon gondolkodsz!! :D

19/L

2012. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
66%

#1 Nekem is valami hasonló fogalmazódott meg a fejemben. :)

17/L

2012. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
53%
És asszed attól boldogabb lennél?
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
én megvehető vagyok:D
2012. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Rosszul gondoljátok. Nem ezért nincsen nőm. azelőtt mielőtt nem utasítottak el ennyiszer, sosem gondoltam olyasmire, hogy ilyen dolgokat vissza kelljen állítani. De ennyir elzavarás, cipőbelémtörlés és lekoptatás után a józanul gondolkodó ember kezd elkeseredni. Azt hittem a nagy számok törvénye alapján 1 csak összejön, de egy sem, pedig nem modell lányokra hajtottam sohasem. Ezt teszi az elkeseredettség. A normális elmét is kikezdi.
2012. jan. 10. 19:14
 6/87 anonim ***** válasza:
70%
Ettől jobb lenne? Gondold át, tudnád hogy csak azért van veled mert megvetted. Engem nem tenne boldogabbá...
2012. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:
Könnyű azoknak ugatni itt akiknek volt már párjuk vagy van is és nem belegondolni azok helyzetébe, akik ha összetörik magukat, akkor sincs senkijük sem.
2012. jan. 10. 19:16
 8/87 anonim ***** válasza:
vegyél bérletet prostinál
2012. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy kutyát.
2012. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mocskos férges.
2012. jan. 10. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!