Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, h. kicsit megijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, h. kicsit megijedtem a szerelem gondolatától? 25/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú a munkahelyemen (irodaház, szóval nem a munkatársam), aki nekem tetszik. Úgy veszem észre, h. én is neki. Az igazság az, h. nekem még nem volt párkapcsolatom (igen, tudom, már nem vagyok tizenéves, de akkor sem volt), és új nekem az a dolog, h. vkivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Eddig csak olyan volt, h. akinek én tetszettem, ő nekem nem tetszett, aki meg nekem tetszett, annak én nem tetszettem. Kicsit tartok ettől a dologtól, mármint attól, h. lesz egy barátom. Tudom, ez az élet rendje, de olyan fura érzésem van, kicsit meg vagyok ijedve.
2012. jan. 31. 13:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig már vágyom a szerelemre természetesen, szóval nem is értem magam.
2012. jan. 31. 13:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Kialakítottad a megszokott kis életedet, és félsz a újtól. Én is így vagyok vele valahogy. Nekem is 21 évesen lett pasim, és nagyon döcögősen indult. Azóta már vége lett, de bele lehet jönni. Ne félj, majd alakulnak a dogok maguktól. :)


24/n

2012. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel a dologgal. :) Én 22 éves vagyok, és még nekem sem volt barátom. Amikor úgy veszem észre, hogy megtetszem valakinek, én is mindig megijedek, még akkor is, ha nem kölcsönös a dolog. Gondolom azért is ijesztő kicsit számunkra, mert még nincs benne tapasztalatunk.

Egyébként, sok sikert neked! Remélem összejön! :)

2012. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem semmi para nincs ezzel. én meg a másik véglet vagyok, kicsit olyan, mint a férfiak, amint megszereztem a pasit, vagy tudom, h nyert ügyem van, odavan értem, onnantól nem érdekel, ezért elég nehéz belerángatni egy kapcsolatba. :D


de az a lényeg, h legyél nagyon természetes és laza. normális, h félsz és tanácstalan vagy (a tapasztalatok hiányától is nyilván), de szerintem alakulni fog. :)

2012. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Átérzem, én is pont ugyanilyen vagyok.. Volt olyan, aki elhajtottam (hideg voltam az illetővel meg gondoltam, hogy majd ha akar valamit, szól én nem mertem közeledni) mert annyira berezeltem egy lehetséges kapcsolat gondolatától. Azóta vigyázom a viselkedésemre, legalábbis igyekszem.
2012. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2012. febr. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!