Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem maradnak meg mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maradnak meg mellettem a pasik?

Figyelt kérdés

Általában sose húzom egy pasival 3-4hétnél tovább... megtörténik a szex, és utána vége... csak én vagyok ilyen, hogy pont kifogom az ilyen pasikat, vagy tényleg ennyire gáz volnék? Nincsenek nagy elvárásaim a pasikkal szembe. És szerintem nem vagyok egy "gáz" lány... szóval tényleg nem értem :S :(

20/L


2012. jan. 30. 23:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
biztos csúnya vagy
2012. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 WhiteLabel ***** válasza:
46%

Írjál pivit beszélgessünk, azt majd eldöntöm:D

20/f:D

2012. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

ha van kedved küldj egy képet mert igy nem igazán tudom lehet veled van a baj.


20F

2012. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
A pasikkal szemben nincsenek elvárásaid és hamar lefekszel velük. Szerintem te túl naív vagy, a pasik meg kihasználnak. Illetve azt, hogy nem kell sokáig várniuk.
2012. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű: egy könnyen kapható csaj vagy, olyan pedig pár dugásra kell csak mindenkinek...


"Általában sose húzom egy pasival 3-4hétnél tovább... megtörténik a szex, és utána vége" - itt a probléma. Miért adod oda magad 3-4 hét után máris? Nem értem...


Én pl szeretem (és el is várom!) hogy egy lány ne adja magát olyan könnyen, meg kelljen küzdenem érte...


23/F

2012. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

írjál nekem is privit.

lehet, hogy még fizetnék is neked....elég rendes vagyok bár nehezen bízok meg az emberekben....kell kb 4-5 hónap...és csak utána lehetne szó a szexről...na mit szólsz?

2012. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
#5 de te nem vagy normális
2012. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
ui: 19F
2012. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ennyi nyomorék korcsot, akik ide válaszoltak, jó ég ...
2012. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én is sok lánnyal ki kellett h próbáljam mire megtaláltam azt akivel jó volt az ágyban is. Tökmindegy mit csináltak volna másképp.


Ne tervezz előre sokat, egy kapcsolat addig működik, amig tud!

2012. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!