Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány előbb a facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány előbb a facebookon szeretne velem megismerkedni, mielőtt találkozunk, az lerázás?

Figyelt kérdés
Mert munkahelyen jó benyomást tettem már rá, meg úgy tűnt vonzódik hozzám, csak kevés idő volt beszélgetnünk.
2012. jan. 31. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a logikát, vagy csak a gondolatmenetedet. 2x olvastam el a kérdést és ugyanazt láttam. Mért lenne lerázás?
2012. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mond neki h nem vagy kocka, hülyeség facebookon ismerkedni
2012. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék azzal hogy az egész facebook egy nagy ...
2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja mert az volt a helyzet, hogy sokat kellett tanulnia, és teltek a hetek, én meg arra vártam, hogy találkozzunk.

Ő meg összejött egy másik sráccal, és azt mondta, hogy azért, mert én nem akartam őt megismerni a sz@ros facebookon. ez csak szöveg nem?

2012. jan. 31. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj, hát persze. A sráccal sem facebookon jött össze. :D Annyira hülye dolgokat tudnak néha csinálni a nők. Hasonlót velem is eljátszottak, csak én épp lesz*rom. A legjobb, ha te is ezt teszed és nézel valaki mást.
2012. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lerázás, csak trendi!

Hát... nem sokkal jobb. :)

2012. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még ha tetszik is a csaj, akkor is koccolnám ha ennyire facebook függő.
2012. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lerázás ismerkedni bárhol lehet. Majd hívd el majd ha úgy érzed, és ha van bátorságod.
2012. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!