Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg őt?

Figyelt kérdés
A suliba ahova járok van kosáredzés és egy nap mikor mentem oda találtam egy pénztárcát a földön. Benne volt személyi, pénz, stb. Egy szép lányé volt a pénztálca. Mivel késésben voltam, bevittem az igazgatóságra és onnan aztán visszakerült a lányhoz. Azóta tudom, hogy melyik osztályba jár a csaj de sajnos nem beszáltem vele. Szerintem azt se tudja, hogy létezem. Pedig szeretném megismerni. Mit tegyek?
2012. jan. 30. 18:07
 1/5 Kisszilva95 válasza:
Szerintem, ha máshogy nem, kezd úgy, hogy esetleg szerzel barátokat abból az osztályból, és lesz okod feljárni, így már közelebb vagy hozzá. Elkezded kérdezgetni az ismerősöket róla, talán segítenek is, hogy könnyebb legyen neked. De az első fontos lépéseket neked kell megtenni. Kereshetsz olyan tevékenységet is, amire ő is jár. A lényeg hogy az elején "valami" hozzon titeket közelebb.
2012. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írj neki facebookon, vagy valahol, hogy leadtad a pénztárcáját, megkapta-e ? :)

Ha bejössz neki, akkor beszélgethettek többet is.

2012. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
véletlenül nem pénztárca??? :DD ez NEVETSÉGES!!!! 12L
2012. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a pénztárcával kapcsolatban kezdj valamit
2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, megkapta-e a tárcáját?


Oda adtad volna személyesen, de siettél. Ezzel már biztosítottál a szemében a becsületességgel 1 nagyon jó pontot!


Csak ne várj sokáig, mert aktualitását veszti a téma.


23/N

2012. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!