Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a megfogha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a megfoghatatlan pasival? :$

Figyelt kérdés

Nagyon kedves velem,és szerintem bejövök neki ,és nekem is bejön, csak az a bökkenő,hogy túlságosan népszerű,és egy csomó haverja van, igazából a suliba akárkivel találkozunk ő mindet ismeri,vagy legalábbis úgy köszönti,mint ha 1000 éves ismerné, vannak csajok akik futnak utána,de azokat lepattintja. Igazából összes lány közül csak velem szokta személyes dolgait megosztani,meg puszit is csak nekem ad, úgy vélem velem komolyan gondolja,és mindig azzal a huncut mosolyával néz rám,mint egy jelezve ,h "kapj el ha tudsz!" de amúgy mindig odajön hozzám,és látom rajta,h velem más mint a többiekkel. Szerintem minden stimmel köztünk, kémia megvan:),nem értem miért nem tudom megszerezni,olyan aranyos velem. Csak mindenkivel kedves meg jó fej,így ha sok haverja ott van,én kellemetlenül érzem magam.


azt én érzem,h szeret engem Ő,csak olyan nehéz vele kettesben lenni, pedig nagyon összejönnék már vele, de nem akarom magam ráerőltetni sem,mert azt tudom,h nem szereti,ha bepróbálkoznak nála. Szerintem nehezen tudja elkötelezni magát bárki mellett is,én azt veszem észre,h mindig a szabadság a legfontosabb neki,utálja a kötöttségeket,meg ha megmondják neki,h mit csináljon. Mégis hogy tudnám meggyőzni,hogy én vagyok számára az ideális társ? Ha biztosan érzem,h ő is többet akar,csak nehezen adja magát,mert olyan nehezen meghódítható típus,akivel ugyan már az első perctól nagyon jól el lehet beszélgetni,de utána nagyon nehezen kötelezi el magát. Így veszem észre. Hoygan tovább: Idő kell neki? Hagyni kell,hogy megismerjen még jobban? Vagy egyszerűen csak sokat kell vele együtt lenni és szeretni? Hogy működnek az ilyen "laza,vidám,népszerű,független" pasik?



2012. jan. 31. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele sokat lehetőleg kettesben. Adj rá neki jelzést ,hogy tetszik neked de ne túl erőset. Össze fog jönni hidd el :) De egy tanács ha együtt vagytok egyáltalán ne nyomulj rá. Hidd el hosszú ideig fog tartani :)
2012. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már tart egy ideje,egész pontosan 4 hónapja, és nekem egyre jobban tetszik:),igen igyekszem kedves lenni,és nem nyomulni,és nem vagyok az a bólogatós kiskutya sem,szval van véleményem. Az biztos,hogy tetszem neki,érzem rajta,meg amiket megtesz értem, de valamiért nagyon nehezen kötelezi el magát,ha megpróbálok kicsit is célozgatni,h mi van kettőnk között tulajdonképpen,akkor mindig kitér,és áttereli a témát valami lazább dologra. Tudom,hogy szeret,de mégsem adja magát, mennyi idő még,amíg teljesen elköteleződik? Az ilyen pasik mind ilyenek? Vagy csak ő? Talán korábban érte valami csalódás,és ezért ilyen lassan halad a "kapcsolatunk"? Vajon miért nem fél attól,hogy ha sokáig húzza,akkor lecsap rám valaki más? Egyébként nekem csak Ő létezik,de ezt nem tudja, de ezekszerint lehet h érzi,nem tudom
2012. jan. 31. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy esze ágában sincs párkapcsolatba kezdeni.
2012. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,ő 21
2012. febr. 13. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
A "laza,vidám,népszerű,független" pasik nem egészen így működnek: először is nagy valószínűséggel imádja önmagát, némi nárcisztikus hajlammal fűszerezve, állandóan humor-herold dolgozik a fejükben, népszerű, mert atomjól néz ki, és ami a legfontosabb: független! Ilyen fiatalon (21) azon ügyködik, hogy a legnemesebbik fegyverét csőrre töltve, minél több áldozatot kétvállra fektessen. ;)
2012. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nem is néz ki olyan jól! Nekem nagyon tetszik,de valahogy inkább a stílusa fogott meg.

Nincsen kigyúrva egyáltalán, de elég határozott,az igaz

2012. febr. 13. 11:14
 8/8 Tolóbáááá válasza:
Nevezd be egy fogócska versenyre!!!
2012. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!