Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet NORMÁLIS, RENDES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet NORMÁLIS, RENDES pasival ismerkedni? Eddig nem voltak jó kapcsolataim, sok csalódás ért, és mindig rá kellett jönnöm, hogy csak a testemet szerették, csak egy szexuális tárgy voltam nekik

Figyelt kérdés

Elegem van az olyanokból akinek csak arra kellek és ezért elhiteti velem hogy szeret. Pedig nem a kőbunkó, nagyszájú pasikat fogtam ki soha, nameg nem is öltözök qrvásan. Vagy ha valakinek formás idomai vannak, az már csak a szexre kell?

amugy 20 éves vagyok



2012. jan. 25. 21:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Akárhol.
2012. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Mi nálad a normális és rendes? Definiáld. Milyen tulajdonságok miatt lesz egy pasi rendes, normális?
2012. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%

kedves kérdező


készülj fel az olyan jellegű válaszokra, hogy itt valójában te vagy az idióta meg a felszínes, mert csak a helyes pasikat vagy a gazdagokat veszed észre. plusz arra is készülj fel, hogy itt a szent hisztimester férfiak majd előadják, hogy a pasik többsége rendes, szóval igazából benne van a hiba.


én azt tanácsolom neked, hogy ne gyere össze hamar az adott sráccal. hanem ismerkedj vele sokáig, hónapokig. akkor úgyis kijön, hogy mit akar, milyen a személyisége, annyi ideig nem tudja magát megjátszani.

2012. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

rossz ember ismerő vagy

20F

2012. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
akinek nem csak a szexre kellek, szereti a belsőséges dolgokat, az érzelmeket. Legyen hűséges, tudja mikor kell csöndbe maradni, de legyen határozott is. nem a külső számít elsősorban, de azért nem árt ha jól is néz ki, de nem kötelező.
2012. jan. 25. 21:14
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt szeretném tudni hol találhatnék normális, rendes, hűséges lányokat.


22 évesen még sosem volt barátnőm, de a mai lányokat elnézve a legtöbbjükkel nem is lehetne normális kapcsolatot kialakítani, mert olyan rib@ncok és válogatósak.


Én a csodában bízom, akkor talán lesz egy normálisk, rendes, de azért számomra vonzó barátnőm.

2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Akkor most jöhet az is hogy normális rendes csajt hol lehet találni?? Hiába voltam olyan, mint amit felsoroltál, csak kihasználtak egy idő után. 20/f
2012. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nos nekem igazából volt egy kapcsolatom ami 3 éig tartott aztán megcsalt, és ezért úgy éreztem hogy mihamarabb össze kell jönnöm valakivel hogy ezen túl legyek. 1 héttel rá már volt barátom, és igen mivel hamar jött, olyan is volt.. nem ismertük olyan bensőségesen egymást, de én próbáltam minél többet beszélni. és viszonylag hamar történt a szex is. aztán amikor elmentünk valami romantikus dolgot csinálni, akkor a végén mindig erőltette hogy feküdjünk le.. szerintem csak az egészet színlelte, pont ezért. és az utolsó is hasonló volt.
2012. jan. 25. 21:17
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Bár pasi vagyok, de nem ilyen mint amit leírtál. Az úgynevezett rendes pasik is csalódtak a "rossz" lányok miatt és a rendes lányok is csalódtak a "rossz" pasik miatt. Az, hogy jóformán tárgyként kezelt a leggörényebb dolog...

Mindezekből kifolyólag a rendes pasik/csajok visszahúzódóbbak lettek, de aki talál egy ilyen (esetemben) lányt, az igazi érték, és a legnagyobb kincs a világon.

Inkább megiszik haverokkal egy kólát minthogy túlzásba vigye az ismerkedést és ezzel megkímélje magát egy újabb csalódástól.

Mindent összevéve a rendes lányokat/pasikat leginkább otthon találod :S :)

Saját vélemény!

20/F

2012. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
igen, ez persze a lánytól is függ. én akivel együtt vagyok azért mindent meg tudnék tenni, de sajnos rá kellett jönnöm hogy ez nem kölcsönös
2012. jan. 25. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!