Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mer odajönni hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer odajönni hozzám?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szemezünk egy sráccal, mosolygunk egymásra, figyeljük a másikat de SEMMI több. Meddig lehet húzni ezt a szemezés "fázist"? Néha már idegesítő...

20-as korosztály vagyunk amúgy.


2012. jan. 31. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármeddig...

... és te miért nem mersz odamenni hozzá?

2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor odamész te! nem értem mit kell ezen túlbonoylítani
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mikor fogja összekapni magát a srác,ez egyidő után már a fiunakis ciki lesz és oda megy hozzád v nem :)
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ejts le valamit a közelében. hátha felveszi ;)
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és te miért nem mersz odamenni hozzá?
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mese bátortalan a srác. Menj oda hozzá köszönj neki adj egyértelmű jelet ,hogy te nem csak szemezni akarsz.
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha be tetszik a pasi és te is neki ak menj te hozzá !!!!! ;) néha jobb ha a nők kezdeményeznek ;)
2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldj apró jeleket, amik felbátorítják.

pl.: miniszoknyában cipő igazítás térdhajlítás nélkül, meg ilyenek.

2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia, most én is ebben a helyzetben vagyok. Adj neki egy utolsó, végső ( de egy férfi számára észre vehető) jelet. És ha addig se reagál, menj oda hozzá. Akkor tudni fogja, hogy tetszik neked is és már a korlátok megszűntek. Többet kell az ilyen tipusú férfiakat bíztatni.


Mióta szemeztek? Semmi sem történt a mosolyon kívűl? ( lehet h csak te nem vetted észre :D )


20L

2012. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia, kb tavaly ősz óta szemezünk, később pár mosoly. Ezen kívül semmi, néha egy kis "feltünősködés" az ő részéről. Nem igazán tudom mit tehetnék többet, hogy bátorítsam, szerintem ebből is tudja, hogy szimpatikus nekem. Köszönjek rá? Vicces, de már annyit van a szemem előtt, annyit látom, hogy ciki is nem köszönni:-)))
2012. febr. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!