Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Pár napja megismerkedtem egy fiúval. Néha beszélünk is, úgyérzem tetszem neki. Az a bökkenő, hogy nem túl beszédes, nem tudunk ugymond mindenről elbeszélgetni. Talán azért mert csak most ismerkedtünk meg, vagy mert ő ilyen?

Mit tegyek? Nekem rettentő fontos a beszélgetés.


2012. febr. 1. 07:56
 1/7 vnas00000 ***** válasza:
írj rá te és kezdeményezd te a beszélegetést ;)
2012. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy én szoktam kezdeményezni, meg próbálok is témákat kitalálni, de pár mondat után ugymond nem tudjuk tovább vinni a fonalat.
2012. febr. 1. 08:08
 3/7 vnas00000 ***** válasza:
az viszont nem jó..
2012. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:

Lehet félénk... Vagy nincs tapasztalata, vagy túl sok a rossz... Akkor bátorítsd!!! Úgy is a nő dönt ebben a felállásban...

Vagy csak szimplán nem egy szószátyár típus, hanem komolyabb... Bár nem tudom miről beszélgettek... Én sem tudok mindenről órákon át beszélgetni...

2012. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy emberrel nem tudsz miről beszélgetni egy idő után,akkor megette a fene...
2012. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ilyen szűkszavú! Lehet, hogy csak zavarban van, nem tudja mit mondjon, hogy mondja. Próbálj vele kicsit türelmesnek lenni, érdeklődj felőle, kérdezgesd (nem faggatásra gondolok). Én már nem egyszer jártam úgy ,hogy a szűkszavúnak gondolt pasiról kiderült, hogy tud órákon át beszélni bármiről, ha nem görcsöl, hanem laza és felszabadult. :)
2012. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiatalokra, tapasztalatlanokra jellemző, hogy nagyon meg akarnak felelni, ezért annyira átgondolják a mondókájukat, hogy meg sem szólalnak. Régen én is ilyen voltam. Egy ideje már bárkivel el tudok beszélgetni 3-4 órát.

Ha nem tudod oldani, akkor lehet, hogy:

- Buta kuka

- Nem tetszel neki

- Nem passzoltok egymáshoz

2012. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!