Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 sráccal randizom egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 sráccal randizom egyszerre, de nem tudok választani. Lehet ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés

Ünnepek alatt megismerkedtem két fiúval, az egyikőjük gitáros világjáró, míg a másik mérnöki egyetemre jár. No és még van egy srác internetről, akivel már lassan 3 hónapja jókat beszélgetek, mindig megnevettet és most hívott el randira.

1 éve várok rendes kapcsolatra és most hirtelen elém állt 3 olyan srác,...hogy köpni nyelni nem tudok.

Ti mit tennétek? Randizzak párhuzamosan mindegyikkel és majd kialakul? Vagy most, gyorsan válasszak mert lehet megszeretem mindegyik fiút?


2012. jan. 7. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát... szerintem 1-2 találkozóra elmehetsz mind1ikkel, csak vigyázz meg ne tudják! utána muszáj lesz választanod
2012. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy téged egyik sem érdekel...Akivel még nem találkoztál személyesen,az szerintem eleve felejtős.3hónap már nagyon sok,már rég kellett volna vele találkoznod.
2012. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, melyik passzol Hozzád. Gondolj bele, hogy mi is fogott meg bennük. Vagy csak egyszerűen hallgass a szívedre. :)
2012. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
inkább randizz velem. faszagyerek vagyok.
2012. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Válaszd azt, amelyik a legjobban néz ki! Ha mást választanál, azt úgyis otthagynád miatta rövid időn belül.
2012. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
623%-os.te már megint itt vagy?mi lenne ha nem írnál semmit?úgyis mindenki tudja a véleményed,pedig senki nem kíváncsi rá.
2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"62%-os"
2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindhárommal randizz.

Aztán amelyik a legjobban bejön, azzal járj.

Ha mindhárom bejön, akkor mindhárommal, csak jól oszd be az idődet. :D

2012. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Első randin alapból kiesett egyikőjük, úgyhogy annyira mégsem lesz nehéz dolgom:D
2012. jan. 9. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:
részleteket :D
2012. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!