Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a társkeresőn ki írják a csajok, azt hogy nem érdekel a szex meg? Ha normális vagy akkor írj rám! Kb ezeket szokták ki írni.

Figyelt kérdés
Na én normális vagyok meg minden, és nem olyan vagyok aki rögtön ágyba vinné a nőket! Hogyan magyarázhatnám el egy csajnak ha arra se ad esélyt hogy bemutatkozzak!! Akkor mi a fenéért regisztrálnak a társkeresőn?? Erre mondjon vki valamit, mert ezt totál nem értem de tényleg már!! :-D
2012. febr. 1. 14:28
 1/7 Vadkörte válasza:
Ha normális vagy akkor meg van adva az esély a bemutatkozása....:-)Szerintem a lányok tele vannak negatív tapasztalattal ezért írják ezeket.
2012. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:
Naponta 5-10 levelet kapnak, amiben kb. az áll, hogy "akarsz velem dugni"? A jobban kinézők talán százat is. Hát ezért. Én teljesen megértem.
2012. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én is megértem, sajnos ilyen világot élünk... Ennyi tetű miatt nem tudok ismerkedni ez rohadtul elszomorít, mert elveszik a másiktól az esélyt aki akar magának egy társat mint pl én. :-/
2012. febr. 1. 14:54
 4/7 Antimod ***** válasza:

"Ennyi tetű miatt nem tudok ismerkedni ez rohadtul elszomorít"


Ez csak kifogás, én két barátnőmet is így ismertem meg. Hidd el, ha bejössz neki, és értelmes levelet írsz, szóba áll veled. (Persze ha olvassa a leveleit.)

2012. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értelmeseket írok. Igen maximum ha elolvassa, és persze hogy neked melyik nő az ideális. Lehet hogy azért volt könnyű dolgod.
2012. febr. 1. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert normális lányok, azért.
2012. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

milyen társkeresőn vagy fent?

ajánlanál párat?

2012. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!