Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy ázsiai származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ázsiai származású fiúnak van esélye a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés

14 éves koromtól egy barátnőm volt, és nemrég szakítottunk. És így elég tapasztalatlan vagyok lányok terén, nem tudom, hogy mennyire lenne esélyem, mert koreai származású vagyok, és hogy kb. ez mennyire jön be a magyar lányoknak, mennyire tudják elfogadni. Szerintetek? Mert nem nagyon merek emiatt kezdeményezni :/

19/F


2012. febr. 2. 17:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Én sok lányt ismerek akiknek bejönnek a koreai fiúk :D
2012. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
74%

Nem fogod elhinni, de nemrégiben pont ázsiai fiút keresett itt valaki, illetve arról érdeklődött, hol találkozhatna ázsiai srácokkal. :)

Mivel a magyar nyelvvel szemmel láthatóan semmi bajod, nem hinném, hogy hátrányban lennél. Biztos tök helyes vagy :)

2012. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
4 éves koromtól lakunk itt, szóval sokkal jobban tudok magyarul, mint koreaiul :D
2012. febr. 2. 17:51
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen, volt itt egy debreceni csaj, akinek minden álma egy koreai fiú:D:D
2012. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
jöhetsz... :)
2012. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%
Én imádom az ázsiai lányokat. :D
2012. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%

Ha ezt most a (egyik) barátnőm látná...

Tuti örülne neked, odavan az ázsiai pasikért. :P

2012. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szeretem a Koeai fiúkat! Olyan édesek! :)

Szerintem bátran merj a lányoknál kezdeményezni, sikered lesz! :)

2012. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Szocializációd, neveltetésed döntően magyar, nem koreai, gondolom. Persze a szüleid biztos próbálnak koreai módon is nevelni.

Magyar iskola, barátok, stb. Nem hiszem, hogy gondod lenne, itt nőttél fel.


A koreai fiúk közt vannak tényleg jóképűek, de láttam már nagyon csúnyát is.

A magyar lányok nyilván a koreai színészeket, popsztárokat ismerik, akik jóképűek. De nem mindenki olyan.


Szerintem elég jók az esélyeid a magyar lányoknál. Persze sokat számít, hogy valójában hogy nézel ki és milyen intelligens vagy. Egyetemen simán találsz barátnőt, ott elég nyitott mindenki. Hova jársz? Fősuli, egyetem?

2012. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%
hány cm vagy ? mert ázsiaiaknál ez is fontos,
2012. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!