Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt, hogy a magyar lányok, sőt a fehér lányok megbízhatatlanok, és nem alkalmasak már a házasságra? Van alapja?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy az ázsiai lányok sokkal konzervatívabbak, és ragaszkodóbbak és hűségesek, mint az európaiak.

Én életre szóló társat szeretnék. Jobban járnék egy ázsiai lánnyal? Talán őket még nem érte el a nyugati társadalom erkölcsi hanyatlása.


2012. jan. 9. 19:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Az ázsiai lányok azért ragaszkodóbbak, mert úgy nevelték öket. Ott több generáció is él egy fedél alatt, és ott kiskoruktól arra nevelték öket, hogy tiszteljék a férfiakat és az urukat. Az euróapikat viszont arra nevelik (itt szándékosan nem használok mult időt) hogy valósítsa meg az álmait, legyen önbecslése, és egyedül is meg tudjon élni.

Minkét típusban vannak kivételek. Szóval ugyanugy találhatsz magyar megbízható lányt, mint ahogy kínai vagy japán megbizhatatlant.

2012. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 tetro ***** válasza:
40%
Szerintem egyszerűen korlátolt rasszista vagy
2012. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A kulturális különbözőségekre, és a neveltetésre gondoltam. Légy szíves gondolkozz már egy kicsit, mielőtt leírod a "véleményed".

Mellesleg nem is a kérdésre válaszoltál.

2012. jan. 9. 19:50
 4/30 tetro ***** válasza:
70%
azt kérdezted, hogy miért gondolod ezt. erre az a válasz, hogy mert rasszista vagy. mert ha így különböztetsz meg embereket, akkor az vagy. nem egyéneket látsz, hanem rasszokat, és bőrszín alapján felruházod az egyéneket tulajdonságokkal...
2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy hallottam, hogy az ázsiai lányok sokkal konzervatívabbak, és ragaszkodóbbak és hűségesek, mint az európaiak."


Kis kiegészítés: európait cseréld le magyarra és megkapod a korrekt mondatot.

2012. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező!

Neked egy lábtörlő papucs nő kell?


Amúgy meg én a magyar pasikban látom azt, hogy nagyképűek uralkodók, bunkók, buták és még csórók, és még hímringyók is , ellenben az amerikai és nyugat-európai férfiak jobban tisztelik a nőket, gálánsabbak, intelligensebbek, segítőkészebbek és családcentrikusabbak is.

2012. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Természetesen nem lábtörlő papucs kell.

Csupán azt várom el, hogy egy nő megbecsülje azt, amit tudok neki adni, még akkor is, ha az nem olyan sok.

Jó lenne, ha valaki nem a sikereim alapján ítélne meg, hanem az igazi érzéseim, esetleg titkaim alapján.

Mit gondolsz, tudnék szeretni egy olyan nőt, aki nem tart ki mellettem? Aki úgymond elhagyná a süllyedő hajót, ha valami már kényelmetlen számára? Én olyan valakit akarok, akivel teljes felelősséget tudunk vállalni egymás iránt.


Lehet hogy túl szentimentális gondolat, de én egy igazi nőt akarok, aki velem tart "jóban, rosszban".

És a bőrszín nem érdekel. A neveltetés és a gondolkozásmód az, ami számomra fontos.

2012. jan. 10. 01:12
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok az előző:

Szerintem ilyet találsz a magyar nők között is, ez nem kérdés. Nem is értem miért kell ehhez Ázsiába utazni?

Az ázsiai lányok sem mások, sőt olyanról hallottam hogy a gazdag pasas "vett" egy szerény, kedves ázsiai lányt, aki megcsalta és kijátszotta a pasit. Ezt a Zone Reality-láttam, azt hiszem a lány meg is ölte a pasit, pedig a pasi jól bánt vele.

Nem értem mi ez az ázsiai lány mánia, ez a mai pasik kisebbségi komplexusából ered?

2012. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kisebbségi komplexusra utal az, hogy megfordulnak a fejemben az ázsiai nők?
2012. jan. 10. 01:27
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Thaiföld is Ázsiában van, no ott aztán találsz neked való "erkölcsös" lánykát, csak nehogy kiderüljön, hogy mégsem az :-).


Csak azért ragaszkodóbb, mert elhoznád őt a nyomorból.


Irányítás mániás pasiknak kell alárendelt szerepben levő nő. Értelmes, intelligens férfi partnert, társat keres magának.


40/N (fehér asszony)

2012. jan. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!