Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, hogyha egy fiú zenész?

Figyelt kérdés

Nyerő tulajdonság ez, vagy nem ér semmit?

(olyan zenész esetében, aki komolyan tanulja, hivatás szerűen, magasabb színvonalon és nem hobbi szinten)


2012. febr. 3. 19:20
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Szóval tegyük fel, hogy egy ilyen fiú udvarol nektek.
2012. febr. 3. 19:24
 2/38 anonim ***** válasza:
az tök jó dolog :D
2012. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt?:D Ne azzal akarjatok már csajozni, hogy zenéltek, egyenruhások vagytok, orvosok vagytok...
2012. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Azért jönne be, mert van valamilyen értelmes elfoglaltsága, most nem konkrétan a zenészség miatt.
2012. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
nekem eddigi barátaim/udvarlóim közül egy kivételével mind gitározott.... :)
2012. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Én odáig lennék, ha pl. egy fiú írna hozzám egy dalt... :)
2012. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

#3as. Igazad van, de büszke vagyok magamra, hogy műveltebb lehetek egy átlagos fiúnál, és ezért vagy rá kíváncsi, hogy ez előnye a lányoknál. :)

2012. febr. 3. 19:33
 8/38 A kérdező kommentje:
*vagyok kíváncsi...
2012. febr. 3. 19:34
 9/38 anonim ***** válasza:
Az viszont nem tetszene, ha valami híres együttese lenne vagy ilyesmi, nehezen viselném, ha más lányok csorgatnák a nyálukat (és egyéb testnedveiket) a pasim fotójára a számítógépük előtt.
2012. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

*előny e...

Nem vagyok ekkora hülye helyesírásból :DD

2012. febr. 3. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!