Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előny ha zenész a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny ha zenész a pasi, aki nektek udvarol?

Figyelt kérdés
Nem matyi és a hegedűre gondolok,de nem is a röfögő metálra...17f
2009. okt. 11. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem mindenképp van valami vonzó abban ha egy pasi zenész.
2009. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy zenész csávó jó tud lenni.:) Szóval lehet előny is, persze...
2009. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
nálam igen, de nem döntő dolog, ha érted mire gondolok.
2009. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem,de én pl. arra gondolok h nem otthon egyedül néha zenélget hanem zenekarral:)majdnem minden hétvégén
2009. okt. 11. 18:45
 5/12 anonim válasza:
67%

van benne vonzó perszeee..: D romantikus tud lenni ha zenél a kiszemeltnek..:) de mivel már volt dolgom kettő zenésszel tudom mijen..:) nehezen nyilnak meg és azok a tipikus bad boyok :D magyarul pont az a tipus ami bejön a csajoknak ;D :P

ja és mind a kettő nagggyon komolyan zenél már:)

2009. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A zenészek nagy része, szerintem pont nem bad boyos:P

Inkább érzékenyebbek.Ugye művészetről van szó és művészlelkekről.:) Én eddig nem tapasztaltam a magam részéről, hogy előny lenne, vagy hátrány.Picit talán az előny felé billen a mérleg:P

2009. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha még csak udvarolna, akkor lehet imponálna, mivel jómagam is hét éve játszok hangszeren. A páromnak viszont komoly zenekara van, és egy hónapban egyszer biztos vannak valamerre. Mikor már összejöttök, akkor nem mondom hogy hátrány...de kellemetlen, ha más lányok is szemet vetnek rá, mikor nem vagy ott. És a népszerűségnek is van egy átka...
2009. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, valamiért nagyon szexisnek tartom, főleg a gitárt és ha ráadásul még jó hangja is van, akkor az maga a mennyország. :)
2009. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én pl. billentyűzök (zongora,szinti,harmónika) :)
2009. okt. 12. 05:58
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

nem igazán. Én rühellem a zenész pasikat, pedig zenész családból származok.

Ne haragudj ezért, de sok zenész pasi erkölcsileg nem topon él, és önimádók, önfényezők. Persze van kivétel, de nekem nem jönnek be.

2009. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!