Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van két jó csaj az osztályunkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két jó csaj az osztályunkba, és egyik haverommal le akarunk velük feküdni nyolcadik év végén, hogy mondjuk meg nekik?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem akarh is mondjatok meg,szanalmasnak fogjak tartani...

persze,ha normalisan gondolkoznak...

2008. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikos korban még nem a szexen kéne, hogy járjon az eszetek! Inkább a továbbtanuláson! Ha van egy kis esze a két lánynak, elküldenek titeket melegebb éghajlatra!!!
2008. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

szerintem ha le akartok feküdni velük,akkor ne a szemükbe mondjátok konkrétan,mert akkor tuti elhajtanak,hanem kezdjetek nekik "udvarolni".Beszélgessetek velük,legyetek kedvesek,bókoljatok stb. Ez minden csajnál bejön.Amit ne tegyetek: ne rontsatok ajtóstul a házba,mert ha rájönnek hogy valójában a szexre hajtotok,akkor nem hiszem hogy sikerülne.Tegyetek úgy mintha szerelmesek lennétek és csak fokozatosan közeledjetek.És ha már érezni a csajokon hogy belétek zúgtak meg többet is megengednek,mint a csók,akkor lehet talán próbálkozni.

Bár annyit megjegyeznék,hogy marha fiatalok vagytok még,tehát ráértek ezzel,a szexnek is vannak "enyhébb" formái pl. petting,csókok,masszázs stb.De ha mégis oda kerülne a sor,VÉDEKEZZETEK! Gumi nélkül soha! Sok sikert!

(egy 27 éves csaj)

2008. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehessék a szerelmet? Ez milyen tanács?

Hát nem az én példám a jó, mert nagyon megváltoztak már a lányok is. De én nyolcadikosan szó szerint elmenekültem egy ilyen próbálkozás elől.

Ne akarjátok csak azért lefektetni őket, mert kanosak vagytok, ők meg jó csajok. Ezeknek igazi érzelmen kell alapulnia. (legalábbis elsőnek)

Ne siessetek, eszküszöm inkább hazudjátok, h nem vagytok szüzek, de nem kell ezt ilyen korán. Tudom ezen most röhögtek, de komolyan mondom.

Másrészt először magatokon tanuljátok ki, hogy mennyit birtok, hogy birjátok sokáig, ne egy csajt akarjatok a rossz teljesitménnyel elrémiszteni.

2008. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha a csajok a normális kategóriába tartoznak, akkor nem fognak veletek lefeküdni akár mit mondtok is nekik. Ha pedig abba a csoportba amit még testvérek között is k**vának lehet nevezni, aki fűvel fával, akor pedig lényegtelen mit mondtok úgy is elfognak veletek menni. Csak arr vigyázzatok, hogy ne ti legyetek nekik az első, mert ha lefektetitek és otthagyjátok őket az hatalmas nagy trauma lesz és egy jó ideig, nem akarnak majd senkivel szeretkezni. Sajnálom a szüleiteket, mert ha nekem ilyen gyerekeim lennének hmmm nem is tudom, egy biztos az utcán lehajtott fejjel mennék a szégyen miatt. 8-ban szex? Én 16 évesen vesztettem el, és emiatt még mindíg szégyellem magam, mert az is korai volt. Nem vok sokkal időseb 18 éves. Szégyen.
2008. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

nagyon helyes amit az előző hozzászóló irt! nézzetek kicsit magatokra, 14 éves fejjel mit akartok kezdeni a fütykössel??? mikor én akkora voltam mint TI azon járt az eszem hogyan tanuljak tovább, mit kezdjek magammal...ha ilyen FIÚCSKÁT láttam volna mint TI amilyenek vagytok legalább 10 m ről elkerültem volna (ahogy mai napig is elkerülöm)

Most őszintén? ha lefeküsztök a csajokkal az nektek miért egy jó ? hogy aztán később legyen mivel hencegni??? hogy az a két csaj élete végéig bánja??? tudjátok meg szánalmasak vagytok, és remélem a két csajnak lesz annyi esze hogy ebbe nem megy bele...

2008. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat igen osztozom az elottem levoekkel. Ezert van sok olyan csaj aki kesobbiekben nem tud normlais parkapcsolatot kiepiteni mert mindig ott lesz benne a lelki trauma h ki lett hasznalva, ahol a csaj erzelmeket taplal ti meg csak hencegesbol fektettetek le h masnap el tudjatok meselni a tobbieknek milyen jo ... volt. ez szanalmas.... en az ilyen pasikat messzirol elkerulom...
2008. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább játszatok 5 az 1 ellent mintsem, hogy szexeljetek 14 évesen. elég szégyen. kicsik vagytok még és nem hiszem, h az a két csaj is akarná... gondolkozzatok
2008. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én a 3.hozzászolo vok és üzenem a 4.emberkének h azért irtam h tetessék a szerelmet mert ti hiába ellenzitek a dolgot ha meg akarják tenni úgyis megteszik! kamaszként ti halgattatok az idősebbekre? ugye h nem...hát ha már megteszik akkor már legyen sikerélményük. ők megkérdezték mire buknak a csajok,én csak elmondtam. Hogy ez nem vmi tisztességes,az már más kérdés. De azért a csajokat sem kell félteni,ők sem "ártatlanok," egyre hamarabb vannak tul a dolgon...kettőm áll a vásár.
2008. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pff... Ez a mai világ...
2009. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!